[PT4] poker tracker problem!!

• 5 odpowiedzi
    • emomaniac
      emomaniac
      Brąz
      na forum od: 11.08.2006 Posty: 2 420
      Witam

Młodzież jakaś niegramotna w tych czasach...

Wszystko masz tu - http://www.pokertracker.com/guides/PT4/site-configuration/pokerstars-configuration-guide#configuring-pokerstars

Jeśli zdecydowałeś się zakupić program to chyba <<<mniej więcej>>> wiesz jak on działa i co pokazuje.

Jak ja zaczynałem grać w pokera to...

edit:

...i jeszcze dodam, że w szkole uczyłem się ruska, a nie jak Wy ...tych europejskich (sam się musiałem nauczyć).
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 535
      Witaj ajCHECKju,

emomaniac wysłał Ci linka z instrukcją do PokerTrackera 4. Czy zapoznałeś się już z nią?

Polecam także zapoznać się z filmem dotyczącym PokerTrackera 4:

-> PokerTracker 4 - wprowadzenie

Pozdrawiam.
    • Qbuss
      Qbuss
      Brąz
      na forum od: 11.03.2010 Posty: 13
      Witam, podłączę się pod ten temat, aby nie zakładać kolejnego.

Do tej pory korzystałem z PT3, ale przestał działać (co drugie rozdanie mi nie zlicza, wyskakują jakieś błędy). Przerzuciłem się na PT 4- póki co Trial.

Jest tam jednak jedna rzecz, która mnie bardzo irytuje. Mianowicie nie mogę przestawić w dowolne miejsce wyświetlanego HUDa na stoliku. Często się zdarza, że zasłania mi on stack przeciwnika. W PK3 mogłem sobie nim swobodnie manewrować.

Czy jest możliwość przeniesienia go, czy będę to mógł zrobić dopiero po zarejestrowaniu?
    • maginott
      maginott
      Brąz
      na forum od: 24.01.2013 Posty: 362
      Kliknij na małej ikonce z logiem PT4 która wyświetla się na stole prawym albo lewym przyciskiem myszy i wyświetli Ci się menu kontekstowe w którym będziesz miał unlock layout.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 535
      Witaj Qbuss,

Przesuwanie paneli z HUDem nie różni się od tego z PokerTrackera 3.

1. Musisz wcisnąć przycisk ctrl+lpm
      2. Kliknij ikonę PokerTrackera na stoliku i wybierz Unlock layout.

Po ustawieniu HUDa warto go zapisać: ikona PokerTrackera -> Save layout.

Wiadomości o wersji trialowej nie można przesunąć, wróci na poprzednie miejsce. Po zakupieniu PokerTrackera napis ten zniknie.

Pozdrawiam.