[PT3] PT3 Trial

• StoneCutter
      StoneCutter
      Brąz
      na forum od: 03.03.2011 Posty: 1 138
      Grajac na trialu PT4 ciagle widnieje na stole napis Trial : Please register. Nie bylo by z tym problemu, gdyby nie fakt, ze napis po przesunieciu w bardziej wygodne miejsce wraca na swoje, gdzie zaslania wysokosc podbicia gracza bedacego na miejscu 6 na pokerstarsie (6 max). Stad moje pytanie, czy da sie jeszcze uzywac triala PT3 do gry na Pokerstarsie Zooma ?
  • 5 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj StoneCutter,

Napis dotyczący konieczności Rejestracji dotyczy tylko wersji trialowej PokerTrackera 4. Po zakupieniu programu zniknie.

PokerTracker 3 przestanie być niedługo wspierany, aktualizacje wychodzą już z dużym opóźnieniem. Dlatego przejście na wersję 3 nie jest dobrym pomysłem.

Pozdrawiam.
    • StoneCutter
      StoneCutter
      Brąz
      na forum od: 03.03.2011 Posty: 1 138
      Mam jednak pytanie czy dalej jest aktualny, mozliwy trial PokerTrackera 3 ktory wspieral by gre na stolach Zoom na PokerStarsie ?
    • orlos2010
      orlos2010
      Brąz
      na forum od: 07.03.2011 Posty: 110
      Wydaje mi się, że w najnowszych updatach PT3 zablokowany jest w ogóle trial. Ja korzystam ze starszej wersji 3.4.15 ale do SNG/MTT. ZOOM HUD natomiast niestety nie działa - grałem trochę ZOOM-a w styczniu i mimo że PT3 importował ręce to absolutnie żaden HUD się nie pojawiał.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Hej,

Teoretycznie w wersji 3 obsługiwany jest Zoom cash. Jeśli z niego jeszcze nie korzystałeś to możesz samemu sprawdzić czy będzie działać.

Nie wiem także czy w ogóle wersja 3 będzie obsługiwać wariant wspomniany przez orlos2010.

Pozdrawiam.
    • orlos2010
      orlos2010
      Brąz
      na forum od: 07.03.2011 Posty: 110
      No właśnie to napisałem, że IMHO nie da rady grać na trialu PT3 na ZOOM-ie.