[PT4] HUD - Problem z wyswietlaniem statystyk na PokerStars

• le7589
      le7589
      Basic
      na forum od: 15.12.2013 Posty: 17
      witam
      mam maly problem z HUDem...pewnie bardzo prosty ale nie potrafie sobie z tym poradzic...
      mianowicie HUD wyswietla mi statystyki graczy na innych pozycjach niz siedza...tzn statystyki gracza z pozycji nr 1 wyswietla na pozycji np 5. statystyki gracza z pozycji 1 wyswietla na pozycji np 6 itp.

platforma Poker Stars
      stoliki FR 9 miejscowe
      na PS mam ustawione aby mnie automatycznie wysrodkowywal
      w PT4 mam ustawiona domyslna pozycja nr 5 na stolikach 9 miejscowych
  • 4 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Cześć,

przeniosłem Twój wątek do naszego działu technicznego, gdzie gromadzimy wszelkie zapytania dotyczące trackerów.

Pozdrawiam.
    • le7589
      le7589
      Basic
      dzieki :)
      w miedzy czasie zauwazylem ze jak odznacze w PS w opcjach sadzania "wysrodkuj mnie automatycznie" to HUD pokazuje tak jak powienien.
      jak zrobic zeby dzialalo gdy siedze na wybranej przez siebie pozycji (nr 5) nadal nie mam pojecia...
    • smoku
      smoku
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 15.05.2008 Posty: 4 229
      Cześć le7589.

Przepraszam, że tak długo musiałeś czekać na odpowiedź. Poradziłeś sobie z tym problemem?

Ja mam tak skonfigurowanego PT4 i wszystko działa:

W PokerStars wygląda to tak:

Sprawdź u siebie jak to wygląda. Być może coś pominąłeś.

Pozdrawiam
    • le7589
      le7589
      Basic
      witam.
      dzieki za odpowiedz.
      tak, poradzilem sobie z tym...nie pisalem nic na forum bo myslalem ze nikogo to za bardzo nie obchodzi hehe.

w ustawieniach PT4 na stole trzeba bylo zaznaczyc opcje "UNLOCK LAYOUT". teraz smiga wszystko tak jak powinno. moze kiedys, komus, jakos sie przyda ta informacja ;)