[inne] FPDB 40.5 - wybrane staty z HUD

• Culber
      Culber
      Brąz
      na forum od: 25.06.2013 Posty: 864
      Czy ktoś z was używa może FPDB i jest mi w stanie powiedzieć dokładnie coś na temat niektórych statystyk ?

:diamond: Różnica między "%4bet preflop" a "4Bet Range" - podejrzewam, że ta 2 to Cold 4bet
      :diamond: "Donkbet And Raise" - wydaje mi się, że zlicza wszystkie akcje kiedy bez inicjatywy donkbetujemy, raisujemy IP i OOP
      :diamond: "Fold DonkBet and Raise" - j/w tylko nie wiem czy inicjatywa ma znaczenie
      :diamond: "check/raise" - zauważyłem, że jak wykonałem c/r na flopie bez inicjatywy OOP to zwiększyły mi się 2 staty "check/raise" i "DonkBetAndRaise"
      :diamond: Game Abbreviation - kompletnie nie mam pomysłu co to-to jest
      :diamond: "Agression Factor" i "Aggresion Factor pct" - jest jakaś różnica ?

Mam też pytanie czy nie ma przypadkiem jakichś stat, które nie zostały dodane do rozwijalnych list Configure > HUD stat settings, a są możliwe do wrzucenia przez edycję .XML ? Nie potrafiłem się dokopać do pełnej listy statystyk z ich skrótami w XML - za pomoc będę wdzięczny :sdrink
  • 1 odpowiedź
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 603
      Witaj Culber,

Niestety nie jestem w stanie Ci pomóc. Żaden z moderatorów także nie korzysta z tego programu. W porównaniu do PokerTrackera lub Hold'em Managera wypada on niestety bardzo słabo.

Może, któryś z użytkowników PokerStrategy.com będzie w stanie Ci pomóc.

Pozdrawiam.