[inne] Komendy z klawiatury

• Garggamel
      Garggamel
      Złoto
      na forum od: 13.09.2013 Posty: 735
      Witam społeczność :fdrink .

Dopiero co przeniosłem się z P* na iPoker William Hill i strasznie ciężko mi się odnaleźć bez niektórych funkcji oprogramowania Starsowego...
      Pomijam już przepaść która dzieli te dwa oprogramowania praktycznie w każdym aspekcie (nie rozumiem czemu Ipoker robi na złość graczom takim ograniczonym kodem!), ale najbardziej brakuje mi Hotkey Settings - w pełni programowalnych skrótów klawiaturowych, które w Starsach rozwiązane są prawie idealnie.
      Jak używasz tej funkcji w P* praktycznie przez 70-80% czasu i później ci tego zabraknie to... po prostu nie idzie się odnaleźć.
      To co próbuje w WH naśladować Starsowe rozwiązanie i nazywa się "Keyboard play support" bardziej utrudnia niż przyśpiesza grę, lepiej tego nie używać, w ogóle nie ma o czym pisać.

Proszę, może znacie jakiś program który sprawdzi się na iPoker, najlepiej darmowy, ale jak trzeba będzie zapłacić to żaden problem, bo w moim przypadku bez tej funkcji jak bez ręki X( .
      Sprawdziłem Place Mint i UPTO , ale w nich brak tej funkcji, choćby zbliżonej do tego co oferuje P*.
      Więc co polecacie?

A tak z innej beczki, jeszcze pytanie o Poker Tracker 4.
      Bawię się na WH w walucie EUR na stolikach (brak stolików $), więc w PT4 w zakładce "Currency" "My Currency" przestawiłem na EUR.
      I teraz tak - statystyka "My Currency Won" prawidłowo wyświetla się w EUR, natomiast statystyki "Live Avg Stack" i "Live Min Stack" których również używam, w dalszym ciągu wyświetlają się w $! WTF - jak zrobić żeby było dobrze?
  • 4 odpowiedzi
    • Garggamel
      Garggamel
      Złoto
      Czyżby nikt nikt nie wiedział ? :f_cry:
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 527
      Witaj Garggamel,

Chyba jednak tak dużo osób nie korzysta ze skrótów klawiaturowych.

Niestety nie grałem na PokerStars i ciężko mi się do niego odnieść.

W przypadku sieci iPoker jest dość rozbudowane narzędzie BetpotSoft. Do nl5 jest darmowy. Zobacz czy uda Ci się w nim uzyskać efekt, którego oczekujesz.

Niestety nie znam alternatywnego rozwiązania.

Place Mint to program, który potrafi tylko ustawiać stoły w odpowiednim porządku. Podobnie jest w przypadku UPTO jednak z niego nigdy nie korzystałem, więc mogę się mylić.

Jeśli chodzi o PokerTrackera to czy przypadkiem statystyki "Live Avg Stack" i "Live Min Stack" nie są przeliczna z EUR na USD?

Pozdrawiam.
    • Garggamel
      Garggamel
      Złoto
      Dzięki Skibcio za pomoc :fdrink.
      Naprawdę sprawdzałem już kilka różnych programów, niektóre słabo działają , krzaczą się czy robią chore akcje jak np. TableDroid, ale nie udało mi się znaleźć BETPOTSOFTA!
      Co prawda już jakoś ogarnąłem ten chłam WH z Wielką pomocą UPTO, ale wypróbuję jeszcze tego BetpotSofta.
      Jeśli nie grałeś na P* to zagraj choćby na próbę kilka tyś rąk, zobaczysz wtedy co to jest przepaść między softem starsów i reszty. I zagraj z pełnym wykorzystaniem tego softu (mysza + klawa+ optymalne ustawienie wszystkiego pod siebie). W zasadzie to nie rozumiem ludzi którzy grają tylko myszą, utrudniają sobie w poważny sposób życie.
      Granie tym co oferuje w tej kwestii soft P* versus granie samą myszą, to naprawdę NIEBO i ZIEMIA - a wygoda i szybkość obsługi wpływa w zasadzie po części na wszystko co robimy przy stolikach.

Ze statami "Live Avg Stack" i "Live Min Stack w PT4 jest tak, że wyświetlają wartości w walucie w jakiej się gra przy stoliku, zmylił mnie po prostu znaczek ($), oznaczający nie dolary tylko "money" w tym przypadku.

Jeszcze raz wielkie dzięki :P .
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 527
      Tzn. to nie jest tak, że nigdy nie grałem na PokerStars. Mam rozegranych kilka tysięcy rozdań i kilkanaście turniejów.

Preferuję jednak mniejsze poker roomy i z tego powodu nie gram na PokerStars.