[PT4] Wyświetla HUD'a tylko na jednym stoliku.

• Harpagan18
      Harpagan18
      Brąz
      na forum od: 30.03.2009 Posty: 43
      Witam,

mam kolejny problem z wersją trial pokertrackera. HUD wyświetla się tylko na jednym stoliku i nie mam pojęcia co zrobić, aby pojawiał się wszedzie. Obecnie gram na 2 platformach P* oraz partypoker. Jeśli włączę jako pierwszego p* to tam pojawi mi się HUD, jeśli partypokera to analogicznie na pp. Ręce ściąga normalnie. Problem polega tylko na wyświetlaniu HUD'a, przynajmniej tak przypuszczam. Poniżej zamieszczam screen.

poza tym grając teraz zauważyłem, że HUD myli graczy z ich miejscami i nie odświeża się po odpadnięciu oraz dodaniu nowego gracza na stół. Statystyki dodaje komuś kogo w ogóle nie ma przy stoliku.
  • 5 odpowiedzi
    • Harpagan18
      Harpagan18
      Brąz
      refresh
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 527
      Witaj Harpagan18,

Czy ustawiłeś preferowane miejsce w kliencie poker roomu oraz w PokerTrackerze? Jeśli tak to jak to zrobiłeś?

Napisałeś, że rozdania się importuję, ale czy znajdują się w bazie danych, tzn. otwierając zakładkę PokerTracker 4 -> View Stats -> jesteś w stanie otworzyć jakieś rozdanie?

Pozdrawiam.
    • Harpagan18
      Harpagan18
      Brąz
      Preferowane miejsce ustawiłem w trakcie instalacji, jeśli chodzi o pokertrackera, natomiast w kliencie poker roomu miałem je ustawione już dawno temu.

Owszem rozdania mogę otworzyć w każdym momencie.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 527
      W 9 na 10 przypadków problem ze złym rozmieszczeniem statystyk dotyczy złego ustawienia preferowanego miejsca. (1 na 10 przypadków to polska wersja PokerStars...)

Z Twojego opisu nie wynika jak ustawione jest preferowane miejsce. Dlatego prosiłbym o wklejenie zrzutów ekranu z PokerStars oraz z PokerTrackera, z widokiem na ustawienia preferowanego miejsca. Będziemy mieli wtedy pewność, że jest to dobrze ustawione.

Trochę dziwne jest natomiast to, że HUD działa tylko na poker roomie, który jako pierwszy został uruchomiony... Rozumiem, że problem ten dalej występuje?

Pozdrawiam.
    • Harpagan18
      Harpagan18
      Brąz
      dzięki za pomoc, ale stwierdziłem, że jeśli PT4 nie chce współpracować to nie będę używał tego programu i przeniosłem się na HM2 z którym również mam małe kłopoty :facepalm: ale o tym to już może w innym wątku.

Pozdro i jeszcze raz dzięki