[HM2] Odświeżanie

• dareczko24
      dareczko24
      Brąz
      na forum od: 09.03.2009 Posty: 182
      Witam !
      Czy jest możliwość ustawienia szybszego odświeżania rąk?
      Odświeża mi statystyki dopiero po drugiej ręce.Czyli po zakończeniu rozdania następne całe rozdanie jest ze statystykami poprzedniego i dopiero kolejne rozdanie pokazuje co było dwa rozdania temu. Zależy mi na tym bo w mam ustawioną ilość blindów a przy większej ilości stołów jest to dla mnie bardzo ważne.
      Dziękuje za odpowiedz.
  • 3 odpowiedzi
    • plushack
      plushack
      Brąz
      na forum od: 10.02.2009 Posty: 894
      Witaj dareczko24,

Wydaje mi się, że rozwiązaniem dla Ciebie byłoby ustawienie Live Tracking, które znajduje się w zakładce HUD Options -> Site Options -> Kolumna Live Tracking.

Niestety opcja ta działa tylko na Poker Stars i roomach z sieci i-Poker.

Jednak aby opcja ta działała poprawnie musisz mieć zdefiniowane swoje pozycje przy stoliku i ustawione dealer messages w ustawieniach clienta poker room'u na everything.

Pozdrawiam,
      plushack
    • pawew77
      pawew77
      Brąz
      na forum od: 27.06.2009 Posty: 810
      Napisane przez plushack
      Witaj dareczko24,

Wydaje mi się, że rozwiązaniem dla Ciebie byłoby ustawienie Live Tracking, które znajduje się w zakładce HUD Options -> Site Options -> Kolumna Live Tracking.

Niestety opcja ta działa tylko na Poker Stars i roomach z sieci i-Poker.

Jednak aby opcja ta działała poprawnie musisz mieć zdefiniowane swoje pozycje przy stoliku i ustawione dealer messages w ustawieniach clienta poker room'u na everything.

Pozdrawiam,
      plushack
      NIe moge znalesc tego "dealer messages". W ktorym miejscu to jest?
    • plushack
      plushack
      Brąz
      na forum od: 10.02.2009 Posty: 894
      Dealer messages to informacje, które masz wyświetlane na CZACIE w CLIENCIE pokerroomu.

Napisz jeszcze na jakim poker roomie grasz.