[PT4] konfiguracja pt4 dla sng 6max

• bmaciek
      bmaciek
      Brąz
      na forum od: 04.05.2009 Posty: 5
      Witam,
      Czy mógłby ktoś opisać czy można, i jeżeli tak jak bardzo jest to zawiłe, skonfigurować pt4 dla grania 6 osobowych sng, tak, aby dla każdej ilości pozostałych graczy przy stole wyświetlało oddzielne staty dla każdego?
  • 5 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Cześć bmaciek,

przeniosłem Twój wątek do działu technicznego, ponieważ tam gromadzimy zapytania dotyczące trackerów.

Pozdrawiam.
    • Artur90
      Artur90
      Złoto
      na forum od: 29.06.2012 Posty: 1 905
      Jeżeli już to "dziel" staty nie ilością osób przy stole a ilością BB. Szczerze powiedziawszy to wątpię żeby było Ci to potrzebne. Do takich kombinacji trzeba mieć sporo rąk na przeciwników. Jakie grasz limity?
    • bmaciek
      bmaciek
      Brąz
      sng 6max turbo 7$ czasem 3,5$ 6-8 stołów i chciałbym zwiększyć ilość stołów
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 535
      Hej,

Nie gram co prawda SnG, ale rozwiązanie zaproponowane przez bmaciek ma trochę sensu. Jeśli gra STT to dzieląc staty w zależności od liczby osób może odfiltrować rozdania przy poszczególnych fazach turnieju bubel, itm...

PokerTracker 4 -> HUD -> Edit HUD Options -> (General Settings | General) -> Number of Players Filtred

Chyba o to Ci chodziło :s_rolleyes:

Pozdrawiam.
    • bmaciek
      bmaciek
      Brąz
      Co do samego podziału na BB lub ilości osób, to na pewno jedno i drugie ma swoje wady i zalety aczkolwiek głównie interesują mnie zakresy w początkowej fazie, czyli powiedzmy 5-6 osób, powiedzmy pierwsze 2-3 lvl'e, i potem głównie gra na bubblu i hu,dla tego bardziej ciekawią mnie staty dla konkretnej ilości osób, aczkolwiek jeżeli ktoś ma jakieś ciekawe uwagi na ten temat to z chęcią wysłucham:)

dohpaz dzięki za info