[inne] ipoker nadal się zawiesza

• MrJuskux
      MrJuskux
      Brąz
      na forum od: 10.01.2009 Posty: 1 003
      Wiem że już ten temat jest maglowany od lat, ale z uwagi na to że nie znalazłem rozwiązania chciałbym go odświeżyć. Czy do jasnej cholery jest jakiś sposób aby ten pie...ny soft na ipoker przestał się zawieszać? Kosztuje mnie to już za dużo pieniędzy i nerwów.
  • 8 odpowiedzi
    • verley
      verley
      Brąz
      na forum od: 11.09.2009 Posty: 32
      Odpal przegladarke Internet Explorer i zaktualizuj Adobe Flasha dla IE ( tylko i wylacznie dla IE!). Powinno pomoc :)

Ps. Jak pomoze to wisisz mi flaszke.
    • MrJuskux
      MrJuskux
      Brąz
      na forum od: 10.01.2009 Posty: 1 003
      Mam win8 , wgrane wszystkie aktualizacje. Kierując się twoja sugestią zainstalowałem również najnowszy adobe flesh dla IE, ale chyba nie w tym problem:) Wczoraj znowu 2 razy mnie wywaliło. Szczęśliwie nie miałem w tych momentach akcji.

Tak więc nici z flaszeczki:)
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Co ma IE i Adobe Flash do wyłączającego się softu, gdy mamy chwilowego disconnecta verley?

Stoczyłem bardzo długą rozmowę z panią z supportu, która usilnie chciała się dowiedzieć, w której ręce mnie rozłączyło i 10 razy powtarzała, że nie mogą zwrócić pieniędzy, skoro disconnect był po mojej stronie, mimo że jej 20 razy powtarzałem, że nie chcę zwrotu pieniędzy, tylko chcę wiedzieć, kiedy to naprawią. W końcu gdy po entym razem zrozumiała o co mi chodzi, powiedziała, że nikt nie zgłasza takiego problemu :D . Generalnie wolą zająć się dodawaniem widgetów, niż prostym usprawnieniem softu :/. Jest to dość proplematyczne, szczególnie gdy gra się na coraz wyższych stawkach.
    • YlenKatse
      YlenKatse
      Brąz
      na forum od: 15.03.2011 Posty: 759
      Napisane przez MrJuskux
      Wiem że już ten temat jest maglowany od lat, ale z uwagi na to że nie znalazłem rozwiązania chciałbym go odświeżyć. Czy do jasnej cholery jest jakiś sposób aby ten pie...ny soft na ipoker przestał się zawieszać? Kosztuje mnie to już za dużo pieniędzy i nerwów.
      Co do pierwszej części sie nie wypowiem w zwiazku z tym iż od jakiegoś czasu mi działa.
      Kwestia nerwów i tracenia pieniędzy tu już moge podpowiedzieć albo zasugerować co można zrobić.
      Ja po kilku dniach irytacji i straceniu ok 10 BI do STT napisałem email do Everest. Informujac o permanentnym problemie z soft - wyrzucaniu z niego i niemożliwości ponownej rejestracji. Co spowodowało strate kwoty X. Plus pytanie czy mogę liczyć na zwrot straconych wpisowych. W dopowiedzi poprosili o podanie jaki to turniej jaki nr oraz godzina startu.
      Po kliku dniach zwrócili wpisowe plus dostałem 2 tokeny.
      Pozdr i GL
    • dangelboy
      dangelboy
      Brąz
      na forum od: 21.08.2012 Posty: 222
      może komuś to pomoże:
      http://www.netia.pl/pomoc_dla_domu,temat,1565,modem-bardzo-czesto-rozlacza-polaczenie.html
    • Panmorz
      Panmorz
      Srebro
      na forum od: 27.09.2011 Posty: 7 612
      Napisane przez verley
      Odpal przegladarke Internet Explorer i zaktualizuj Adobe Flasha dla IE ( tylko i wylacznie dla IE!). Powinno pomoc :)

Ps. Jak pomoze to wisisz mi flaszke.
      Wy to wzieliście na poważnie???
      Przecież verley robi w tym poście totalne jaja i polewę :yaoming :
      To tak, jakby katar leczyć czopkami od biegunki :spit:

Prawda jest taka, że soft iPoker jest, jaki jest i nie da się tego obejść.
      Nie pomoże tu nawet sturdzeniowy procesor ani terabajty RAM-u. Bo wina jest w samym sofcie.
    • verley
      verley
      Brąz
      na forum od: 11.09.2009 Posty: 32
      Spedzilem na rozmowy z supportem 2 dni odnosnie zawieszania sie softu oraz duzego zuzycia procesrora. Mialem problemy jak wielu graczy. Dlaczego aktualizacja Adobe Flasha dla IE? Poniewaz ipokery wpsolgraja z IE. Podam dokladnie jakie czynnosci wykonalem by usunac ten bład:

1) Usuniecie ipokera
      2) Usuniecie cookies i plikow tymczasowych.
      3) Aktualizacja Adobre flasha dla IE
      4) Sciagniecie ipokera przez IE
      5) Instalacja Ipokera.

Wyglada to dosyc karygodnie, lecz pomoglo to kilku osobom.

Link: problem z uruchomieniem
    • Dyszka90
      Dyszka90
      Brąz
      na forum od: 04.05.2009 Posty: 1 683
      Napisane przez MrJuskux
      napisz do suportu powinni ci to jakoś wynagrodzić ;)