[PT4] ręce wyświetlają się w "wielu wersjach"

• 6 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 605
      Witaj DominXTC,

Wkleiłeś tylko fragment okna... nie wiem co to jest, ani w kontekście czego to wyświetlałeś...

Jeśli tak wyglądają wszystkie rozdania to wygląda to na buga, którego najlepiej jest zgłosić:

-> -> PokerTracker 4 - Support

Pozdrawiam.
    • DominXTC
      DominXTC
      Brąz
      na forum od: 03.09.2012 Posty: 848
      Rzeczywiście dałem ciała z tym screenem :)

Ręce w obrębie jednego prostokąta to ta sama ręka wyświetlana dla każdego gracza biorącego udział w rozdaniu. To bug czy można gdzieś w ustawieniach zmienić żeby wyświetlało się wszystko po ludzku tylko dla hero?
      Dodatkowo kiedy przełączam na "My hands" jest tam zupełnie pusto.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 605
      Hej,

Korzystam z PokerTrackera 4 już 2 lata i muszę przyznać, że pierwszy raz otworzyłem tą zakładkę :s_rolleyes:

Ważniejsze jest coś innego. Czy rozdania te faktycznie występują kilka razy w bazie danych? Okno View Stats. Otwórz turniej i zobacz czy tam rozdania są zduplikowane. Jeśli nie, to bym się tym nie przejmował.

Pozdrawiam.
    • DominXTC
      DominXTC
      Brąz
      W takim razie cieszę się, że przyczyniłem się do poszerzenia Twoich Poker Trackerowych horyzontów :badteeth:

W View Stats jest spoko, nie sa zdupliowane, czyli z bazą jest wszystko ok. Ale nie chodzi o to że jakoś się tym przejmuję, tylko że to wyświetlanie jest po prostu niewygodne, chociażby przy zgrywaniu zaznaczonych rąk do pliku i późniejszej analizy z rąk 22 robi się, np. 107 :/. A da rade jakoś w Viev Stats wyswietlić wszystkie ręce z danego dnia w jednym bloku? Tak żeby nie trzeba było skakać od turka do turka tylko mieć tak jak w tym oknie Play Poker?
    • smoku
      smoku
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 15.05.2008 Posty: 4 241
      Cześć DominXTC.

Da się tak zrobić. :) Musisz wejść w zakładkę "My reports" w sekcji View Stats, tam wygenerować raport- klikasz na belce po lewej stronie "New report"-> "Hand report".

Następnie w filtrach po lewej stronie zaznaczasz interesującą Cię datę i wyświetlą się ręce z danego dnia.

Pozdrawiam
    • DominXTC
      DominXTC
      Brąz
      dziex i pozdro :f_thumbsup: