[PT4] Brak HUDA na William Hill - pomocy

• Garggamel
      Garggamel
      Srebro
      na forum od: 13.09.2013 Posty: 736
      W miarę doszedłem do ładu z softem WH i mam chwilę żeby po konfigurować sobie PT4 na Williamie, ale jest kłopot.
      Skonfigurowałem PT4 pod WH w zakładce Setup Assistant, dałem tradycyjnie "Get Hands While Playing" i wchodzę na stolik by sobie poustawiać HUD...a tu huda brak, brak jakiejkolwiek ikonki Poker Trackera na stoliku odnotowałem z wielkim smutkiem :why:
      Ktoś wie może o co chodzi?

W "settings" w WH zaznaczyłem ptaszka przy"Store Hand History Locally".
      W Import Configuration wydaje mi się że wszystko jest ok, PT4 namierzył folder z hand history, zakładka "Move Processed Files to" ze ścieżką jak w przypadku P*, według mnie wszystko ok, a Huda brak.
      W zakładce "Viev Import Status"mamy:

10:55:11 pm: iPoker: Starting auto-import.
      10:55:11 pm: iPoker: Monitoring tables for Speed Poker.
      10:55:11 pm: iPoker: Found 0 files to monitor.
      10:55:11 pm: PokerStars: Starting auto-import.
      10:55:11 pm: PokerStars: Monitoring tables for Zoom Poker.
      10:55:11 pm: PokerStars: Found 0 files to monitor.

Chyba wszystko w porządku?
      Pisało tylko wcześniej, jak bawiłem się na play money, że: "Warning: iPoker: Play money hands are not supported", ale to chyba nie jest przyczyna. PT4 chyba nie supportuje handów play money z WH, mam rację?

Ktoś pomoże rozwiązać mój problem?

Czemu w PT4 w Import Configuration nie mam jak w przypadku P* opcji "Preferred Seating" do ustawienia preferowanego miejsca przy stoliku, trzeba będzie za każdym razem zaczynając sesję na WH robić to ręcznie?? ?(

Czy przyczyną może być , że jeszcze nie wpłaciłem rola na WH to by było bez sensu przecież...

POMOCY :(
  • 5 odpowiedzi
    • driver911
      driver911
      Brąz
      na forum od: 02.08.2009 Posty: 354
      tez tak miałem na wh i bet365. pomogło jak zmieniłem folder wskazujący handhistory:

z: LOKALIZACJA SOFTU\Poker at bet365\History
      na: LOKALIZACJA SOFTU\Poker at bet365\History\Twoj_nick
    • Garggamel
      Garggamel
      Srebro
      @driver911

To nic nie pomogło, ktoś ma jakieś pomysły?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 601
      Witaj Garggamel,

W jednym z wątków na forum widziałem, że pytałeś się o język William Hill. Jeśli chcesz korzystać z PokerTrackera to musisz ustawić wersję angielską softu.

Dużo lepiej jest wklejać screeny, ponieważ na podstawie "wydaje mi się że wszystko jest ok" trochę ciężko jest zgadnąć co może być nie tak.

Do tego wrzuciłeś tylko info, że PokerTracker 4 się włączył (Play Poker -> View Import Status) tam powinny być dodatkowe informacje.

Napisałeś, że znaczyłeś "ptaszka" od zapisu hand history, czy po rozegraniu kilku rąk z wyłączonym PokerTrackerem rozdania te pojawiają się w folderze z hh tego poker roomu? Jaki to jest Folder (ścieżka)?

Wklej także screena z ustawieniami PokerTrackera dla William Hill.

W sieci iPoker nie ma wyboru preferowanego miejsca. Jest Auto Center, które powinieneś ustawić na William Hill i w PokerTrackerze.

Pozdrawiam.
    • Garggamel
      Garggamel
      Srebro
      Dzięki Skibcio za dobre rady.
      Już wszystko w porządku, problem był prozaiczny - brak rolla na koncie WH, teraz wydaje mi się że działa ok, po zagraniu jednej ręki od razu pojawił się Hud :fdrink.
      Oby to był koniec kłopotów z nowym miejscem...
    • Garggamel
      Garggamel
      Srebro
      Wybaczcie za post pod postem,nie chce zakładać nowego tematu
      NASTĘPNE KŁOPOTY - załamka

Słowem wstępu - od czegoś za coś za co się płaci 100$ i dodatkowo kupuje się jedno z wiodących oprogramowań na rynku, można wymagać w miarę bezproblemowej pracy - prawda?

Już mi się wydawało że wszystko hula tak jak powinno, opisałem wyżej mój problem i jak go rozwiązałem, doradzał Skibcio.
      Wiliam Hill oczywiście po Angielsku.
      I co się dzieje?
      W czasie gry tylko na 4 stolikach (normalnie gram na 6) Hud się gubi, tzn. klikam na "note editor" by zrobić notkę na gracza czy dać mu kolor - a tu wyskakuje okienko kogoś innego.
      Klikam na swojego Huda - ładuje się Popup kogoś innego, czasem klikając na Huda danego gracza również nie pojawia się Pop właściciela, tylko np. mój!
      Zwykle jak klikne drugi raz w HUD to wtedy wyświetla się tak jak powinno - ale litości chyba nie o to w tym chodzi, można nerwicy dostać!
      Co istotne, na P* oczywiście nie było tego typu problemów.
      Baza w PT4 ponad 200 tyś rąk - jest to baza z P*, bo dopiero zaczynam na WH.

Komputer ma specyfikację:
      - SSD Samsunga 256GB 840 Pro
      - 8GB szybkeigo Ramu
      - Radeon HD5450 - syf,ale specjalnie taki kupiony tylko pod grę, ten element bez znaczenia
      - Procek Xenon E3-1230v3 8MB 3,3Ghz - naprawdę mocny kawałek krzemu
      - płyta MSI B85-G43
      - Win 7 64

Przecież komp jest na tyle mocny, że nie ma siły żeby po 200 tyś rąk PT4 mógł mulić!

Pomóżcie proszę, bo mi ręce opadają co zrobić by to działało jak trzeba? :(

EDIT!

Problem z Hudem rozwiązany, to wina tego kretyńskiego softu WH spowodowana tym, że w tym gów.. brak funkcji aktywności okna/stolika pod kursorem myszy, co strasznie utrudnia życie. Nigdy bym nie pomyślał , że tak PODSTAWOWEJ funkcji może nie być w sofcie, to jest żałosne poprostu :(