[inne] Darmowy HUD

• Padros
      Padros
      Brąz
      na forum od: 12.12.2013 Posty: 53
      Witam,
      poszukuję jakiegoś darmowego HUDa i jeśli wgl istnieje jakiś program trackujący moją grę, liczbę rąk, BB/100 i różne inne dane żebym mogł wyłapywać leaki itd. Szukałem sporo ale wszystkie linki już nieaktualne albo nie działające, FPDB odpada bo gram na William Hill. Wiem, że szukając jeszcze pare godz w koncu coś bym znalazł ale może ktoś ma coś sprawdzonego a podanie nazwy to 3 sek ;p Z góry dzięki za pomoc.
  • 7 odpowiedzi
    • Padros
      Padros
      Brąz
      na forum od: 12.12.2013 Posty: 53
      można zamknać, usunąć, nvm... już mam.
    • smiechu89
      smiechu89
      Brąz
      na forum od: 17.04.2014 Posty: 139
      Nie będę zaczynał nowego wątku więc pytam tutaj. Przez tą całą naukę teorii i praktyki + analizy +statystyki i to wszystko mam straszny bajzel w głowie ;P ale nie do tego zmierzam. Jeśli miałby ktoś chwilkę to bardzo bym prosił o podanie jakiegoś programu do analizy i statystyk rozdań bo chciałbym w końcu w praktyce i na swojej skórze opanować to w jakimś stopniu. Wiem że wiele z tych programów jest płatnych. W takim razie prosiłbym o podanie tych najlepszych z których wy korzystacie najczęściej.Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

PS. Oczywiście jeżeli jakieś są bezpłatne to również poproszę:) . (Equilab'a już posiadam i uczę się analizy)
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Cześć smiechu89,

Najlepszymi programami, które będą wyświetlały dla Ciebie statystyki, a do tego pomagały w analizie rozdań po sesji są Holdem Manager 2 lub PokerTracker 4, a do tego wystarczy wspomniany przez Ciebie Equilab, kawałek papieru, długopis, kalkulator, coś do picia i cierpliwość. Jeżeli chodzi o Holdem Manager 2 i PokerTracker 4 to możesz skorzystać z darmowych wersji trial dla tych programów, oba mają po 30 dni, więc jak najpierw wykorzystasz jeden trial (powiedzmy Holdem Managera 2), to możesz sobie ściągnąć drugie oprogramowanie (w tym przypadku byłby to PokerTracker 4) i skorzystać z wersji trial oferowanej przez to oprogramowanie.

Część graczy traktuje czas, podczas którego korzystają z wersji trial jako inwestycję. Po pierwsze poprawiają swoje umiejętności dzięki analizie gry po sesji. Po drugie zbierają informację na przeciwników, które potem wykorzystują przeciwko nim, żeby zarobić jak najwięcej $$$. No i po 3cie, część graczy postanawia zainwestować pieniądze, które zarobili w czasie korzystania z wersji trial na zakup jednego z tych oprogramowań. Po wykorzystaniu 60 dni triali dla obu oprogramowań wiedzą, które bardziej przypadło im do gustu i właśnie to oprogramowanie wybierają :D

Więcej informacji na temat Holdem Managera 2 lub PokerTrackera 4 znajdziesz tutaj, ale jeżeli masz jakieś pytania to śmiało pytaj.

Pozdrawiam
    • smiechu89
      smiechu89
      Brąz
      Właśnie sciągam trial PT4. Chciałbym tylko się dowiedzieć od doświadczonych graczy który z tych programów jest lepszy i dlaczego?? Wiem, że sam mogę to ocenić ale chodzi o to, że jeszcze nie znam się na statystykach bo dopiero się uczę i wolałbym posłuchać opinii bardziej doświadczonych graczy, a chciałbym w przyszłym miesiącu kupić jeden z programów. Potraktuję to jako inwestycję..
    • przemasso
      przemasso
      Brąz
      na forum od: 13.10.2013 Posty: 821
      Oba są w sumie podobne. Wybierz ten który będzie dla Ciebie wygodniejszy. Ja miałem zrobić tak jak Ty, pobrać triale obu i zacząłęm od HM2 i przy nim już zostałem, nie sprawdzając tego drugiego bo przyzwyczaiłem się do hm'a. Pierwsze zarobione $ wydałem na licencje i to była jedna z lepszych inwestycji :truestory:
    • smiechu89
      smiechu89
      Brąz
      Teraz to w ogóle jest meksyk:P Starałem się ustawić PokerTracker i teraz jak w Titan Pokerze chcę dosiąść się do stolika to mi się titan poker zawiesza i się wyłącza. Dzieje się tak tylko wtedy jak mam Poker Trackera załączonego. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego tak jest??
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj smiechu89,

Trochę dziwny problem, ale z tego co widzę to postanowiłeś przenieść się na Hold'em Managera 2?

Pozdrawiam.