[PT3] Problem z HUD na ZOOM-ie

• czerwy
      czerwy
      Brąz
      na forum od: 25.05.2010 Posty: 82
      Witam

Postanowiłem napisać tutaj ponieważ nie mam pojęcia co jest grane.
      Gram zazwyczaj 2 stoły na zoomie i dziwna sprawa do tej pory wyświetlał mi się HUD czasem na jednym stole czasami na dwóch. Od jakiegoś czasu nie wyświetla mi się w ogóle. Reinstalowalem PT3 i nic to nie daje.

Oczywiście, żeby uniknąć takich postów mam oznaczone "Enable HUD zoom".

Mam system WIN7 , antywirus NOD32 (wyłączałem zapory nic nie daje)

Będę wdzięczny za pomoc.
  • 3 odpowiedzi
    • emomaniac
      emomaniac
      Brąz
      na forum od: 11.08.2006 Posty: 2 425
      Witam

ziomka z FLSH micronano :D

Złe wieści:

The PokerStars.com software has just updated for me as well (for reference: build 7493) and it does look as if that doesn't work with PT3 for the Zoom Hud.
      I will report this to the development team, but in the meantime the Zoom Hud does still work in PT4
      PT3 does not currently work with Zoom tables after a recent PokerStars update. This will be fixed in the next release but I don't yet know when that will be - if you open a Support Ticket then you will get a notification when the fix is released.

Please note that PT3 is approaching its end of life (this summer) and updates are less frequent. We suggest that all PT3 users take advantage of the upgrade discount to upgrade to PT4 for more all the improvements it brings, and more frequent updates
    • czerwy
      czerwy
      Brąz
      na forum od: 25.05.2010 Posty: 82
      dzięki za pomoc :)
      czas na PT4
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Cześć,

temat przenoszę do Narzędzi Pokerowych, ponieważ pytanie jest o Poker Trackera.

Pozdrawiam.