[HM2] Stack początkowy w HM2

• pitersonicus
      pitersonicus
      Brąz
      na forum od: 07.01.2010 Posty: 144
      Witam
      Chciałbym sobie ustawić stack od którego będę zaczynał grać. Jest taka opcja w HM2 ?? Gram na dwóch softach P007 i Starsy i mam tam trochę $$ i chciałem ustawić w programie od jakich wartości zaczynam
      Pozdrawiam
  • 8 odpowiedzi
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Cześć,

Nie ma potrzeby ustawiania stacka początkowego w sofcie Holdem Managera 2, bo stack początkowy ustawia się w sofcie poker roomu, a potem Holdem Manager 2 to czyta z historii rąk.

Chyba, że chodzi Ci o coś innego, tylko źle zrozumiałem :s_ugly:

Pozdrawiam
    • pitersonicus
      pitersonicus
      Brąz
      spoko venatici zrozumiałeś dobrze a ja zrozumiałem Ciebie, więc wszystko ok:)
      Pozdrawiam
    • venatici
      venatici
      Brąz
      Fajnie, wiesz jak to ustawić w sofcie poker roomów?
    • pitersonicus
      pitersonicus
      Brąz
      Jeszcze nie :D :D . Gram na poker770 i starsach także jak możesz o jakieś wskazówki podesłać byłbym wdzięczny:)
    • venatici
      venatici
      Brąz
      No to lecimy z tym koksem :s_thumbsup:

PokerStars

Zaloguj się na swojego klienta PokerStars, następnie kliknij w Options > Auto Buy-In (Ring Games), tak jak na obrazku:

Wyskoczy okienko i jeżeli grasz BSS to powinieneś to sobie ustawić tak jak ja mam na tym obrazku:

Jak już jesteśmy przy tym to od razu pokażę Ci jak ustawić auto-rebuy (jak np przegrasz jakąś pulę to automatycznie na koniec rozdania soft dołoży do Twojego stacka brakującą kwotę, tak żebyś zawsze miał 100bb w stacku)

W Options, tuż pod Auto Buy-In (Ring Games) masz Auto Rebuy (Ring Games), jak w to klikniesz to wyskoczy okienko i znowu jak grasz BSS to ustaw tak jak na moim obrazku:

No i PokerStars mamy załatwione :s_thumbsup:

Teraz Poker770
      Tutaj nie zrobię screenów przy wkupywaniu się do stolika, bo jest to możliwe tylko jak się do niego zasiada, a nie mam funduszy na tym poker roomie. Ale za każdym razem jak siadasz do stolika i wpisujesz kwotę wpisowego na dole masz "Remember my buy-in ammount", czy coś takiego. Po prostu to zaznacz i soft zapamięta kwotę wpisowego dla tego typu stolików :s_thumbsup:

Żeby ustawić rebuy kliknij w Settings i wybierz Table. Na dole okienka masz na żółto Auto Top-up (Cash Games) i znowu ustaw tak jak na obrazku:

I już powinno wszystko śmigać :D

Pozdrawiam
    • pitersonicus
      pitersonicus
      Brąz
      Super :fdrink
      Niestetz n ie gram jeszcze bss tylko narazie MSS więc bede musiał przestawić te wartości ??
    • venatici
      venatici
      Brąz
      Tak, po prostu tam, gdzie masz wartość "100" zamień na 50 i będzie git :s_thumbsup:
    • pitersonicus
      pitersonicus
      Brąz
      Super. Pozmieniałem. Wielkie dzięki :f_biggrin: :fdrink :fdrink :fdrink