[PT4] Błąd zliczania rąk - ( wyników turniejów )Brak linii my c net adjusted

• 14 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj lorojd1,

Wybacz za to, że nie odpowiedziałem w poprzednim temacie.

Zacznijmy od tego, że masz starą wersję PokerTrackera -> aktualizacja.

To, że coś działa na poker roomie A nie oznacza, że będzie działać na innym poker roomie. Wystarczy, że hand history nie będzie zawierać informacji o turnieju lub stara wersja PokerTrackera nie będzie w stanie tej informacji odczytać to mogą pojawić się właśnie tego typu problemy.

Po aktualizacji PokerTrackera ponownie zaimportuj stare rozdania i daj znać czy to rozwiąże Twój problem.

Pozdrawiam.
    • lorojd1
      lorojd1
      Brąz
      na forum od: 02.08.2009 Posty: 238
      Ok próba zainstalowania nowej wersji powiodła się, wcześniej nie dawało rady przez jakiś error. Niestety próba importacji rąk nie powiodła się, pokazuje import cancelled. Nie wiem czym to jest spowodowane, może tym że w folderach hand history wogóle nie ma plików tekstowych tychże rąk.

Niestety ale ciągle występuje ten sam problem - nie widzi że jest to stt, pokazuje ciągle N/Ai brak linni my c net adjusted.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Ostatnio kilka osób miało problemy z instalką PokerTrackera... Jednak jest to jedyne oficjalne źródło z którego możesz pobrać PokerTrackera.

Wrzuciłem instalkę na dropboxa: Pokertracker 4.10.6
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      PokerTracker przenosi rozdania do folderu Processed:

PokerTracker -> Configure -> Sites & Import Options -> Prefernces -> po kliknięciu na trzy kropki otworzy się folder Processed

Tylko nie ustawiaj go jako folderu do autoimportu, a pobierz je za pomocą "Get Hands From Disc"
    • lorojd1
      lorojd1
      Brąz
      Ok już nie chodzi o te starsze rozdania, których nie mogę ich zimportować, w folderach Party hand history wogóle nie ma plików tekstowych jak na Pokerstars. Włączyłem ponownie testowy turniej i program przeczytał go jako stt, jednak wciąż nie pokazuje my c net adjusted. Poczekamy może aż tracker się może obudzi po aktualizacji i dam znać, dzięki za dotychczasową pomoc.
    • lorojd1
      lorojd1
      Brąz
      Niestety rozegrałem kolejne turnieje i jak nie było tak nie ma tej linii.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Napisane przez lorojd1
      w folderach Party hand history wogóle nie ma plików tekstowych jak na Pokerstars

Czyli PartyPoker nie zapisuje historii rozdań? Te pliki powinny zostać przeniesione do folderu Processed.

Po screenach, które zamieściłeś wygląda na to, że jest to bug PokerTrackera. Masz teraz najnowszą wersję programu, więc warto zgłosić to do supportu (Bug Reports), powinny wystarczyć screeny, które tu zamieściłeś i logi PokerTrackera:

-> PokerTracker 4 - Support

Pozdrawiam.
    • lorojd1
      lorojd1
      Brąz
      Tak zgłosiłem już do supportu, porobiłem screenyi oto ich odpowiedź: Hello,

Thank you for contacting PokerTracker Support. I can see that you're playing on PartyPoker. Please note that PartyPoker don't save winnings information for their SNG's to the regular hand history files, so you need to set your PartyPoker client to automatically e-mail you SnG summaries.

When you get the summary email, you should copy & paste the contents into a plain notepad text document and save it. You'll then be able to manually import it into PT4.

You can also set up PT4 to auto-import from your e-mail account by going to the "manual import" tab and enter the POP information for your mailbox after pressing the blue "Configure" link.

Note that this service only applies to S&G tournaments, for other tournaments you'll need to enter the results manually as they don't provide summaries for those.

Best Regards,
      David Nilsson
      Peligroso [PokerTracker Support]
      Message left on Dec 31, 2013 3:25PM
      Hi, I have a problem with the stats in tournaments, shows them incorrectly. Besides, it does not show at all the orange line we c net adjusted. Send errors shown in the Annex. Yours.

wersjon 4.09.1

http://i44.tinypic.com/v8mnbr_th.jpg

http://i39.tinypic.com/2rqllqc_th.png

http://i44.tinypic.com/kbu3b9_th.png

http://i44.tinypic.com/x0pd6t_th.png.

Czy mółgłyś mniej więcej powiedzieć o co chodzi? Bo translator nic mi nie mówi,ale z tego co zrozumiałem nie rozwiąże to tych komplikacji, z góry dzięki.

W folderach hand history w Party nie miałem od okołu pół roku plików tekstowych od kiedy zmieniłem system na Windows 8, ale mimo to Poker Tracker normalnie funkcjonował i nie było z niczym komplikacji. Kiedyś poprosiłem o historię rozdań z pewnego okresu oto co mi odpisali:

Informujemy uprzejmie, że wysłaliśmy zapytanie do odpowiedniego działu naszej firmy i z otrzymanej przez nas odpowiedzi wynika, że na tym etapie nie mamy oprogramowania zoptymalizowanego do pracy z systemem operacyjnym Windows 8. W związku z tym niestety nie możemy zagwarantować prawidłowego działania oprogramowania na komputerze operacyjnym Windows 8.
      W związku z zgłoszonym przez Pana problemem z oprogramowaniem PT4 prosimy skontaktować się z serwisu Poker Tracker, jako że nie dysponujemy odpowiednimi informacjami, aby okazać Panu pomocy.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Nie zaktualizowałeś PokerTrackera... ale z tego co widzę to i tak niczego nie zmieni.

Jeśli masz włączonego PokerTrackera to on powinien przenosić rozdania z folderu w którym PartyPoker je zapisuje. Możliwe, że po przesiadce na Windows 8 folder ten został zmieniony. Sprawdź to w ustawieniach PartyPoker.

Jednak tu chodzi o coś innego. PokerTracker opiera się głównie na plikach tekstowych dostarczonych przez dany poker room. Z wiadomości, którą otrzymałeś od supportu PokerTrackera wynika, że w hand history zapisanym przez PartyPoker nie ma wyników dotyczących wygranych.

Możesz ustawić wysyłanie wyników na maila, następnie zapisać je na dysku i zaimportować do PokerTrackera.

Jeśli chodzi o wiadomość od supportu PokerTrackera, to prawdopodobnie dotyczyła ona PartyPokera zgodnego z interfejsem MetroUI (te kwadratowe okienka). Zwykła wersja powinna normalnie działać.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Nie grałem na PartyPoker od czasu przejścia na nowe oprogramowanie i sytuacja z hand history mogła się zmienić...
    • lorojd1
      lorojd1
      Brąz
      Dzięki Skibcio za wszystko, ale już mam po tego dziurki w nosie. Napisałem do supportu Trackera - kazali mi odinstalować go i od nowa zainslalować, lecz jak huj strzelił znow nie działa instalacja nowej wersji. Nie tylko u mnie, sprawdzałem na paru kompach i ip. Napisałem do nich ponownie aby ten szajs zatrybił i odpisali:

1. Reboot.

2. Click "All Programs -> PokerTracker 4 -> PokerTracker 4 (Logging Enabled)" and click through any messages; only start Pokertracker4 once even if nothing appears.

This won't fix anything but since we can't see your computer the files you send will show us what's the matter.

3. So attach to your reply:

--> C:\Users\some_name\AppData\Local\PokerTracker 4\PokerTracker4.log

--> C:\Users\some_name\AppData\Local\PokerTracker 4\Config\PokerTracker.cfg

"some_name" will be your Windows username on that machine.

Jak mógłbyś wyjaśnić to byłbym wdzięczny, ale jednak ogółem:
      nie mam takiej ścieżki w kompie jak: C:\Users\some_name\AppData\Local\PokerTracker 4\PokerTracker4.log

i nie intersi mnie co tu mam szukać i zmieniać, od 3 tygodni walcze z tym dziadostwem i nic nie działa, powinna być normalana aktualizacja i wszystko powinno trybić a nawet program nie chce się zainslalować.

Nie wiem może przekaż Marcie uprzejmie, aby przekazała sprawę do nich i coś z tym zrobili, bo większość przecież użytkowników ma z tym komplikacje, dzięki stary pozdrawiam.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Support PokerTrackera potrzebuje informacji, związanych z niemożliwością uruchomienia programu na Twoim komputerze. Dlatego poprosili Ciebie o logi.

Napisali Ci także, żebyś zmienił nazwę użytkownika z some_user na tą, którą sam wybrałeś. Folder AppData jest domyślnie ukryty w Windowsie, dlatego w opcjach folderów powinieneś ustawiać wyświetlanie ukrytych folderów.

i nie intersi mnie co tu mam szukać i zmieniać

Do rozwiązania problemu potrzeba zaangażowania dwóch stron. Jest tyle różnych konfiguracji komputerów/systemów itd. że niewykonalnym jest stworzenie programu, który będzie zawsze i u każdego od razu działać.

Eskalacją spraw związanych z partnerami PokerStrategy.com nie zajmuje się tylko Marta. Robią to głównie osoby z biura obsługi klienta, w tym także i ja.

Zauważ, że w tym przypadku aktualizacja PokerTrackera nie rozwiąże Twojego problemu. Linia EV, a także wygranych SnG na PartyPoker nie będzie dobrze wyświetlana ponieważ informacja ta nie jest zapisywana przez PartyPoker.

Pozdrawiam.
    • lorojd1
      lorojd1
      Brąz
      Hej, koplikacje zostały rozwiązane. Aby zainstalować nową wersję PT 4 w pliku tekstowym Pocker Tracker4.cfg należy wpisać pod General tekst Comunnity = N
      Plik ten znajduje się w ścieżce C:users/nazwa użytkownika/app data/local/PockerTracker4/config
      Program działa już normalnie, dzięki za wszystko. Pozdro
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Dziękuję za podzielenie się tą informacją :sdrink Przyda się osobom, które będą miały podobny problem.

Pozdrawiam.