[HM2] Wykasowany katalog PLAYERS :(

• Bujakoto
      Bujakoto
      Brąz
      na forum od: 28.12.2011 Posty: 213
      Witam

Przez ostatnie kilka dni miałem poważne problemy z PC w skutek czego usunąłem katalog "PLAYERS" znajdujący się w mniej więcej takie lokalizacji:

C:\Users\NazwaUżytkownika\AppData\Roaming\HoldemManager\Database\HoldemManager2/Players

Katalog ten ważył jakieś 17 GB.

Efekt?
      TOTALNA pustka w handach. Nie mam ani jednej swojej oraz ani jednej ręki żadnego gracza :(

Co dziwne, po wgrywaniu bazy rąk widzę jak każda rękę jest Duplikatem, czyli handy są w bazie, która liczy 24 GB, tyle że nie wiem jak mogę odzyskać katalog Players, bo to przez usunięcie katalogu Players utraciłem całą swoją historię rozdań :( 350 k rąk poszło w pizdu? :(

Czy jeśli odinstaluje i zainstaluje HM2 ponownie (wcześniej zrobie reinstalke Windowsa), następnie wgram historię rozdań z trzech miesięcy do HM2 to jest szansa, że moja historia rozdań wróci wraz z katalogiem Players?

Help
  • 2 odpowiedzi
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 895
      Cześć Bujakoto,

Baza w Holdem Manager 2 składa się z dwóch części: jedna część to baza postgreSQL, a druga znajduje się w tym folderze, który wykasowałeś (C:\Users\NazwaUżytkownika\AppData\Roaming\HoldemManager\Database) :(

Jeżeli odtworzysz bazę z plików z historią rąk (np. tych co znajdują się w c:/HM2Archive ) to oczywiście wszystko będzie w porządku.

Niekoniecznie musisz od razu reinstalować Windows itd.
      Jeżeli w Holdem Managerze 2 utworzysz nową bazę ("zielony plus" w w Database Manager) i do tej bazy zaimportujesz historię rąk, powinno być wszystko OK. Starą bazę będziesz mógł wtedy skasować.

Choć reinstalacja Windows nie zaszkodzi. Pamiętaj tylko, żeby skopiować sobie historię rąk w bezpieczne miejsce.

Pozdrawiam
    • Bujakoto
      Bujakoto
      Brąz
      na forum od: 28.12.2011 Posty: 213
      Witaj Spinek

Bardzo dziękuje Tobie za pomoc.
      Wgranie (wcześniej na szczęście skopiowanego) katalogu c:/HM2Archive przywróciło stracone ręce!

Pojawiły się inne problemy, ale najważniejsze że ręce zostały odzyskane.

Dziękuje za pomoc!