[HM2] Popupy się "wieszają"

• Mareckiy
      Mareckiy
      Brąz
      na forum od: 04.08.2012 Posty: 443
      Siema, odklikując popup najczęściej pozostaje mi na ekranie takie coś:

i muszę to "wytrzeć" (zmaksymalizować na chwilę przeglądarkę, albo coś, żeby nie było przez chwilę stołu widać).
      Macie jakieś rady oprócz podstawowych spraw typu reinstall HM? Z góry dzięki.
  • 3 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 601
      Witaj Marecky,

Reinstal Hold'em Managera raczej nie pomoże. Aktualizacja sterowników od karty graficznej jest bardziej wskazana. Wcześniej nie miałeś tego typu problemów? Jaką masz kartę graficzną/procesor?

Pozdrawiam.
    • pandaboy44
      pandaboy44
      Brąz
      na forum od: 09.10.2010 Posty: 473
      Masz windows 7? Spróbuj wyłączyć lub włączyć aero bo miałem ten sam problem (inny design windowsa wybrałem i podziałało)
    • Mareckiy
      Mareckiy
      Brąz
      na forum od: 04.08.2012 Posty: 443
      @Skibcio
      Wcześniej, hmm.. ciężko powiedzieć, bo chyba za mało używałem popupów :D ale z tego co mi się wydaje, to były. HD5850/i5-750
      @pandaboy44
      Wygląda na to, że działa - dzięki. Szkoda, bo odkąd tylko mam ten komputer (i w7) używam tego szarawo-niebieskawego nieprzeźroczystego paska bez aero i efektów "rozpływania się" okien przy maksymalizowaniu (pewnie wiesz o co chodzi :D ) i jak zawsze mnie kusiło, żeby może sobie włączyć właśnie taki to jednak wolałem pozostać przy standardowym, no ale najwyżej będzie trzeba zmienić przyzwyczajenia ;) Jeszcze raz dzięki!