Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Ciężka Praca Popłaca !!!

• res3t
      res3t
      Brąz
      na forum od: 07.12.2010 Posty: 97
      Siema

Przez ostatni rok poświęciłem całe swoje życie aby walczyć w turniejach na poker stars, a przede wszystkim aby stać siękompletnym graczem i wreszcie móc rzucić wyzwanie pokerowym gwiazdom. Ostatnie 12 miesięcy okazały się bardzo ciężkie i były probą mojego charakteru. Jednak jako były sportwiec - tenisista, a obecnie gram w najszybciej rozwijającej się dyscyplinie w USA - Ultimate Frisbee - , jestem nauczony aby się nigdy nie poddawac, a każda porażka tylko mnie wzmacniała i dodawała motywacji. Ponieważ mój wykres na sharkscope, pikował w dół, a ROI osiągneło -50 % byłem bliski załamania, tym bardziej że wszyscy moi znajomi twierdzili, że poker internetowy to wał , a starsy są RIGGED.

OFFICIALY IM BACK, OTO MOJA RIPOSTA NA TO WSZYSTKO !!!!
      SKY IS THE LIMIT, C'mon !!!!

• 36 odpowiedzi
    • Donikk
      Donikk
      Brąz
      na forum od: 16.11.2010 Posty: 1 564
      Nooo i tak trzymać ;) teraz idź za ciosem i popraw wynik ! GL !!

P.S. "Przez ostatni rok poświęciłem całe swoje życie aby walczyć w turniejach na poker stars" - to gdzie te rozegrane turnieje. Z tego co widzę to rozegrałeś łącznie ok tylko 600 turniejów. :) Popraw volume bo tyle to powinieneś miesięcznie rozgrywać.
    • res3t
      res3t
      Brąz
      Dzięki wielkie :)

Sprawa wygląda tak, że dużo czasu poświęciłem na analizę i odbudowywanie rola na mniejszych roomach. Grę na starsach traktowałem jako święto i nagrodę za ciężką pracę ! Mam nadzieje że to początek czegoś wielkiego.
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Gratuluję i życzę, aby ten turniej był początkiem dla kolejnych sukcesów :s_thumbsup:
    • sodiumnitrat
      sodiumnitrat
      Brąz
      na forum od: 15.01.2013 Posty: 611
      Najszybciej rozwijającą dyscypliną w USA jest lacrosse! :fdrink
    • res3t
      res3t
      Brąz
      Wczoraj znów się napracowałem :)
      Ciężki dzień - trening Ultimate, uczelnia, a wieczorem sesja. Łatwo ostatnio nie było, ale z drugiej strony nikt nie obiecywał , że bedzie łatwo. Mam nowy personal best i dużo motywacji do dalszej gry , tylko nie wiem jak bedzie z czasem bo wielu znajomych mnie męczy abym pomogl im zakładać konta i ogarnąć to wszystko co związane z pokerem. Wygląda na to że wybrali mnie na coacha ;) , a jeszcze niedawno musiałem słuchać o tym, że starsy są zrigowane, a poker online to wielkie oszustwo. Zbliżają się TCOOPY więc dobrze że forma rośnie :) Na teraz to tyle, mam nadzieje, że już niedługo kolejny odcinek z obrazkami, tymczasem ....

LET YOUR GAME SPEAK !

• dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Gratuluję i podziwiam, bo ja bym nie wysiedział 6 godzin :f_eek:
    • kapelusznik
      kapelusznik
      Brąz
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 18 046
      Brawo :deadhappy:
    • polly23
      polly23
      Brąz
      na forum od: 18.12.2010 Posty: 68
      ja również nie wierzyłem w uczciwość poker roomów typu pokerstars, ale teraz po wygranej res3ta jestem przekonany, ze każdy może osiągnąć sukces!!! To nie jest przypadek, że w tak krótkim czasie zdołał wygrać tyle dolarów, przecież wielkie gwiazdy pokerowe jak np. Johnny Chan robili to samo z przeciwnikami. Mam nadzieję, że następnym razem będzie to pierwsze miejsce!
    • iwillcatchyou
      iwillcatchyou
      Brąz
      na forum od: 29.11.2013 Posty: 128
      brawo za charakter ale nie popadnij w euforie i stłum emocje maksymalnie jak potrafisz masz życiową szansę zrobienia czegoś więcej nie każdy taką dostaję doceń to i zastanów się poważnie co dalej jak jestes mądry możesz być wysoko jak się podniecisz i wymknie Ci się spod kontroli możesz nie dostać 2 szansy na osiągniecie czegoś trzymaj się i pracuj nad sobą teraz powinneś jeszcze ostrzej się za to wziąść
    • res3t
      res3t
      Brąz
      Siemka,

Dzięki za słowa wsparcia. Przez ten ostatni bardzo cięzki rok, sam nauczyłem się wiele o sobie. Najwazniejsze że nie dałem się złamać i w końcu przyszło przełamanie. W zasadzie jestem pokerowym samoukiem, a swoją grę doskonalę analizując pojedyńcze spoty, starajać się odnaleźć optymalne zagrania. Czasem oglądam najlepszych turniejowców online i patrzę na ich grę. Mam wielką motywację do pracy. Jeszcze nie tak dawno toczyłem równe boje z jednym tenisistą, który jest obecnie w top 20 na świecie, teraz walcze o tytuły w Ultimate, więc wiem jak cięzko osiągnąc sukces i jak cieńka linia dzieli wygranych od przegranych. Maksymalnie gram 4-6 turniejów, stawiam na jakoś nie ilość. Wczoraj zadebiutowałem w Sunday Warm up, do tego miałem kilka ładnych deepów. Czuje, że mam jeszcze duży zapas, że moge się przebić wyżej. W przyszłości chciałbym grac w duzych turniejach live, mierzyć się z najlepszymi, wygrywać, reprezentować któryś z poeroomów. Droga do tego jest kręta i wyboista, ale to mnie jeszcze bardziej motywuje. Pamiętajcie QUITTERS NEVER WIN...
    • res3t
      res3t
      Brąz
      Witam ponownie,

Ostatnio nie jest zbyt łatwo, zaliczyłem lekki zjazd w dól, ale w końcu to element gry i po to budowałem rolla, zeby takie chwile przetrwać. Idą TCOOPy, więc jestem nastawiony bojowo, do tego sukces Dominika też dał niezłego kopa, do jeszcze cięższej pracy. Wczoraj wreszcie udało się coś odbić, bo byłem 3 w 3x turbo omaha za 1$, wielka wygrana to nie jest, ale zawsze coś. GL dla wszystkich atakujących TCOOPy. Pozdro!!!!
    • sebazako
      sebazako
      Brąz
      na forum od: 21.04.2013 Posty: 60
      Przede wszystkim gratuluje sukcesów :-) Ja zawsze gdy mam gorszy okres gry, staram się znaleźć powód:
      może gram zbyt często?
      może nie koncentruję się na 100%?
      może gram zbyt loose?
      itd.

W ostatnim czasie przechodzę okres, kiedy gra układa mi się znakomicie... przez większą część turniejów MTT, w których uczestniczę jestem na bardzo wysokim miejscu, a gdy zaczyn a się już poważniejsza gra, o dobrze nagradzane miejsca zaczynają pojawiać się problemy... I wtedy też odpadam?

Ktoś mi mówił, że to zapewne zbieg okoliczności, aczkolwiek ja wiem, że tak nie jest. Wiem, że problem leży we mnie, tylko nie wiem dokładnie gdzie... :-/

Co o tym myślicie?
    • res3t
      res3t
      Brąz
      Hej !
      Przegrałem właśnie heads upa... jestem mega "wkurzony" i styrany :) Pierwszy pięciomasztowiec jednak szczęśliwie dopłynął do brzegu. Po drodze nie obyło się bez sławnych ofiar, min. poległ z mojej ręki Joe Cada... Sorry Champ ;)
      Konczę bo telefon rozgrzał się od gratulacji.

GET UP !! AND NEVER GIVE UP !!

• ultrac
      ultrac
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 23.10.2012 Posty: 4 681
      gratz :milord:

ładny wyniczek
    • Kubek1988
      Kubek1988
      Brąz
      na forum od: 03.12.2008 Posty: 246
      wow
      Gratulacje, podziwiam i zazdroszczę :fdrink
    • MarseliusMS
      MarseliusMS
      Brąz
      na forum od: 17.04.2009 Posty: 2 972
      Nie znam Cię, nie oglądam Twojej gry, dopiero wszedłem na ten wątek... Ale jestem pod mega wrażeniem! I nawet jeśli wariancja Ci pomogła to nie zmienia faktu, że masz już kilka dowodów na to, że stajesz się coraz lepszym graczem. Gratulacje! Życzę wytrwałości w dążeniu do celu, bo nie osiągnięcie celu a droga do celu czyni Cię coraz lepszym :)
    • SugaReal
      SugaReal
      Brąz
      na forum od: 14.06.2013 Posty: 182
      .
    • crueleq
      crueleq
      Brąz
      na forum od: 18.07.2009 Posty: 3 143
      not bad rst :milord:
    • polly23
      polly23