[HM] Problem z HH i HUD

• sigul89
      sigul89
      Brąz
      na forum od: 25.05.2010 Posty: 1 610
      Witam,

Mam problem z Full Tilt Poker, HH sie zapisuje, Hold'em importuje ręce do swojego pliku natomiast pliki txt zapisuja się z kłódką przez co nie mam ich danych.

Przez to nie mam ani bilansu sesji, ani wyników z sng i mtt. A co najważniejsze to nie wyświetla mi się HUD podczas grania.

Miał ktoś taki problem?
  • 10 odpowiedzi
    • BroKosa
      BroKosa
      Brąz
      na forum od: 12.01.2012 Posty: 493
      Czy chodzi o HM1?
    • sigul89
      sigul89
      Brąz
      Tak, mowa o HM1.

HM kopiuje Hand History ale nie otwiera HUD na stolikach i nie przetwarza rezultatów.

Pliki skopiowane maja jakieś kłódki i domyślam się że chodzi o to. Mam ustawione trackowanie live handów i nic nie daje. Table Finder również na pokazuje stolików nawet jak samemu mu wskażemy.
    • sigul89
      sigul89
      Brąz
      Ustawione, już działa :D
    • Szkodnick
      Szkodnick
      Brąz
      na forum od: 13.12.2010 Posty: 1 657
      Działa Ci HUD z HM 1 na Full Tilt Poker? Słyszałem, że działa tylko PT i HM2 :thinking:
    • sigul89
      sigul89
      Brąz
      Napisane przez Szkodnick
      Działa Ci HUD z HM 1 na Full Tilt Poker? Słyszałem, że działa tylko PT i HM2 :thinking:
      Działa :)

Problemem był Windows 7, musiałem cały plick HMAchive do którego są konwertowane ręce w zabezpieczeniach udostępnić wszstkim kontom na komuterze, dodatkowo odblokować zabezpiecznia itp trochę roboty.

Potem przeinstalowałem HM'a i wgrałem najnowszy update 1.13.02 ustawić live tracking hand w opcjach HM'a i na stoliku cashowym znaleźć przez table findera stolik.

Potem on tam musi prze konwertować z Full Tilta na Full Tilt EU

No i wszystko śmiga :D
    • hks83
      hks83
      Brąz
      na forum od: 07.04.2010 Posty: 567
      Panowie mam pytanko na temat HM1 chce na 2 kompie go czasnąc i prosi mnie o klucz to mam oraz name a nie pamietam abym cos wpisywał wtedy a tym bardziej co wpisalem mozna to gdzies znalesc lub mozna wpisac byle co ? i jak to dalej tam wyglada z 2 kompem

Pozdro
    • plushack
      plushack
      Brąz
      na forum od: 10.02.2009 Posty: 894
      Napisane przez hks83
      Panowie mam pytanko na temat HM1 chce na 2 kompie go czasnąc i prosi mnie o klucz to mam oraz name a nie pamietam abym cos wpisywał wtedy a tym bardziej co wpisalem mozna to gdzies znalesc lub mozna wpisac byle co ? i jak to dalej tam wyglada z 2 kompem

Pozdro
      Witaj hks83,

Informacje na temat posiadanej licencji powinieneś mieć w ustawieniach swojego konta na stronie Hold'em Managera

Logujesz się i w zakładce My Account masz informacje na temat licencji. Czasami przy występowaniu problemów warto użyć opcji "Reset All Profiles" i od nowa przypisać profile do komputerów na których używasz oprogramowania trackującego.

Pozdrawiam,
      plushack
    • hks83
      hks83
      Brąz
      dzięki za zainteresowanie się niestety w user name nic nie ma wpisanego czy to jakis klopot jezeli instalujac na 2 kompie wpisalem cos ? pierwszy raz to robie i czarna magia to dla mnie a nie chce aby potem bylo cos nie tak :) na nowo profile w jaki sposob ze jeszcze pomecze swoja niewiedza :)

pozdro
    • plushack
      plushack
      Brąz
      na forum od: 10.02.2009 Posty: 894
      Jak dobrze pamiętam wystarczy, że wrzucisz klucz w czasie uruchamiania Hold'em Managera i powinien automatycznie wykryć nazwę do której jest przypisany, na pewno nie wynikną z tego żadne problemy, które uniemożliwią Ci działanie programu.

Jeżeli nie zaakceptuje bez wrzucenia nazwy, wpisz po prostu swoje imię, powinno wystarczyć.
    • hks83
      hks83
      Brąz
      ok dzieki przy pierwszej okazji dodam user name na holdemie bo niby jest kropka ze obowiazkowe a kiedys tego chyba nie bylo ze wszytsko zalozylem i teraz tego nie mam wpisane :)

pozdro