[HM2] Problem z rozpoczęciem

• pitpistolet
      pitpistolet
      Srebro
      na forum od: 29.08.2009 Posty: 15
      Witam

Pobrałem ostatnio Triala HM2.Z instalacją nie było problemu.Problem pojawił się w momenci uruchomienia(nie ładuje Mi hud'a).Podczas gry wyskakuje informacja"waiting for hands" i nic sie niewyświeta.Proszę Was o pomoc i wskazówki co mam zrobić aby HM2 zaczął działać

dzięki za pomoc
  • 9 odpowiedzi
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Cześć,

zapewne nie masz włączonego zapisywania rozdań w kliencie poker roomu. Jeżeli nie wiesz jak to ustawić to powiedz na jakim poker roomie grasz to postaram się pomóc :)

Pozdrawiam
    • pitpistolet
      pitpistolet
      Srebro
      obecnie gram na titan
    • venatici
      venatici
      Brąz
      No to lecimy :s_thumbsup:

W sofcie Titan Poker kliknij "Settings" > "System" > i zaznacz "Store Hand History locally" (ja właśnie ściągałem oprogramowanie i miałem to już zaznaczone, więc Ty pewnie też masz)

Następnie w Holdem Managerze 2 kliknij "Site Setup" > "iPoker" > "Auto Detect"

Jak włączysz to okno to "Auto Import Folders" powinno być puste, dopiero jak klikniesz "Auto Detect" powinna pojawić się ścieżka do historii rozdań.

Może być tak, że żeby coś tam się pojawiło będziesz musiał rozegrać kilka rozdań (to tylko w przypadku jeżeli nie miałeś już zaznaczonego "Store Hands locally").

Następnie w lewym górnym rogu masz zakładkę Hero, gdzie powinien być Twój nick z Titan Poker, jeżeli tak nie jest po prostu kliknij na ten nick i wybierz "Select Player"

Pojawi się okienko, wpisz swój nick i kliknij "Ok"

Teraz już HUD powinien śmigać :s_thumbsup: :s_thumbsup:

Jeżeli będziesz miał jeszcze jakieś kłopoty lub pytania to pisz śmiało!

Pozdrawiam
    • pitpistolet
      pitpistolet
      Srebro
      Jednak będzie potrzebna pomoc.Zrobiłem tak jak mówisz(wczesniej tez tak próbowalem) i dalej nic.Na poker roomie ładuje się hm ale dalej wyskakuje informacja "waiting for hands".Zastanawiam się czy moze to byc wina Win 8.Jak wchodze w site setting to przy ipoker znajduje się caly czas ścieżka dostępu.Co można jeszcze zrobić
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Cześć pitpistolet,

spróbuj uruchamiać Holdem Managera, jak i klienta pokerowego jako administrator.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt :)
    • tojaczajka
      tojaczajka
      Brąz
      na forum od: 02.04.2012 Posty: 1 317
      Hej!
      Jeśli jeszcze nie masz to ustaw sobie język angielski w sofcie poker roomu, ja miałem taki problem na starsach od tego czasu na wszystkich innych roomach mam angielski. Pozdrawiam!!!
    • pitpistolet
      pitpistolet
      Srebro
      Witam

Może macie jeszcze jakiś pomysł bo niestety wszystko co napisaliście wykonałem i niestety dalej jest komunikat "waiting for hands" .Język mam ustawiony angielski,uruchamiam jako administrator i nic.Co może być nie tak
    • pitpistolet
      pitpistolet
      Srebro
      Panowie

Dzięki za pomoc udało się ogarnąć problem.

pozdrawiam
    • venatici
      venatici
      Brąz
      Hej,

co było powodem tej sytuacji i jak to rozwiązałeś?

Pozdrawiam