[PT4] HandHistory

• ChildInTime91
      ChildInTime91
      Brąz
      na forum od: 10.09.2012 Posty: 167
      Hej,
      Po dzisiejszej sesji postanowiłem w końcu ogarnąć i załadować sobie program trackujący, zwłaszcza że licencję na PT4 wykupiłem już kilkanaście dni temu.
      No i cóż... zacinam się na początkowym etapie, który pierwotnie mnie powstrzymał przed skonfigurowaniem tego pierwszego dnia od zakupu.
      Chcę skonfigurować starsy i dodać historię rąk. Niestety nigdzie nie mam tego folderu. Przeglądając film wprowadzający yaca powinna być ścieżka .../PokerStars.EU/HandHistory
      U mnie w folderze PokerStars.EU nie ma katalogu z historią. Ba, przeszukałem cały dysk i nie ma nigdzie folderu o nazwie "HandHistory". Macie może na to jakąś poradę? Auto detekcja oczywiście nie działa.
  • 3 odpowiedzi
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Hej,

Wejdź w opcje i wybierz "Instant Hand History"

Następnie ustaw tak jak jest na obrazku, rozegraj kilka rozdan i Auto Detect powinien działać

Przenoszę do odpowiedniego działu

Pozdrawiam
    • HunterCT
      HunterCT
      Brąz
      na forum od: 02.12.2007 Posty: 373
      w windowsie xp oraz w 7 zapisuje domyślnie hand history w innym miejscu, jakby Ci autodetect nie znalazło to na powyższym screenie masz też przycisk "open folder" i ścieżkę żeby na pewno znaleźć
    • ChildInTime91
      ChildInTime91
      Brąz
      na forum od: 10.09.2012 Posty: 167
      ok, dzięki ;) Faktycznie nie miałem ustawionego zapisywania tej historii.

Dałem w tamtym dziale, bo uznałem, że to głównie problem z PokerStars (na innych platformach bez problemu mi znajdowało to wszystko) - sorki za problem. ;)