[PT4] Zakładka View Stats przestała wyświetlać statystyki.

• Izaya
      Izaya
      Brąz
      na forum od: 14.09.2012 Posty: 13
      Witam

Jakieś 2 tygodnie temu zakładka view stats przestała wyświetlać statystyki. Nie wyświetla statystyk z żadnego poker room. Kiedyś miałem podobny problem, wtedy jednak wszystko szybko wróciło do normy. Ma ktoś jakieś sugestie co może być nie tak lub spotkał się z podobnym problemem?
  • 4 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 529
      Witaj Izaya,

Pojawia się zamiast nich coś innego?

PokerTracker 4 -> Play Poker -> View Import Status, czy podczas gry pojawiają się tam komunikaty z błędem?

Czy inne zakładki działają dobrze? Jak dużą masz bazę danych?

Screen byłby bardzo pomocny.

Pozdrawiam.
    • Izaya
      Izaya
      Brąz
      Nie nie pojawia się nic, nie ma wykresu, nawet tych trzech kropek symbolizujących wczytywanie. Inne zakładki działają dobrze View Today's Hands wyświetla wszystko bez problemu. Moja baza ma 1283 MB.

• Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 529
      Przeglądając Twoją historię postów na PokerStrategy.com zauważyłem, że grasz SnG... U samej góry są dwa przyciski $ i T. Musisz przestawić PokerTrackera aby wyświetlał turnieje.

Pozdrawiam.
    • Izaya
      Izaya
      Brąz
      Zmieniałem już z $ na T i odwrotnie nic to nie dało. Zostawiłem okienko View stats wróciłem po 4h i statystyki się wczytały teraz jak je włączam od razu mi się wczytują. Może po instalce patcha PT4 potrzebował trochę czasu na dojście do siebie... W każdym razie już jest ok.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.