[HM2] Problem z hudem HM2

• mrbit102
      mrbit102
      Brąz
      na forum od: 16.12.2012 Posty: 1 024
      Witam
      Mój problem z hudem polega na tym że czasem nie wyświetla mi się hud na stolikach. Np grając na starsach włączę stoły cash czy zoom i na jednym z nich nie wyświetlają się statystyki. Nic wtedy nie pomaga restart huda całego HM czy softu i dalej na tym stoliku nie wyświetla się hud. O ile to nie jest tak uciążliwe bo zdarza się rzadko i wystarczy włączyć inny stolik bo tamten zbanowany chyba jest :) to gdy gram turnieje i na jednym nie pojawiają się staty to już nic nie mogę zrobić tylko grać bez nich. Ostatnio na 888 przez pomyłkę włączyłem turniej za 27$. Nigdy nie grałem tak wysoko i w tym turnieju hud się nie pojawiał. Na niższych stawkach też się to zdarza na pokerstars, titan poker czy 888. Dodam że mam pełną wersję HM2 dla Holdema kupioną na ich stronie.
  • 3 odpowiedzi
    • mrbit102
      mrbit102
      Brąz
      na forum od: 16.12.2012 Posty: 1 024
      Dzisiaj ponownie miałem to samo. Grając turniej na titan poker z 1€ po włączeniu turnieju hud funkcjonował normalnie ale jak przenieśli mnie na inny stolik to już przestał. Jedynie wyświetla się okienko "waiting for hands". Przy pierwszej przerwie wiedząc że reset softu lub HM może nic nie dać to zrestartowałem komputer i pomogło ale przy drugiej przerwie już nie. Włączyłem komputer soft i hm od nowa ale nic to nie dało. Hud nie chciał działać. Mam dość słaby komputer który czasem się zawiesza podczas gry jak mam włączony HM i soft ale to nie powinno chyba na to wpływać bo większość czasu jest normalnie.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Witaj mrbit102,

Wybacz za brak odpowiedzi.

Nie wiem co masz na myśli pod pojęciem pełnej wersji Hold'em Managera. Możesz mieć Hold'em Managera + Omaha Manager, lub wersję Pro Hold'em Managera lub obie te wersje jednocześnie...

Wersja Small Stakes obsługuje MTT do 22 $...

Pamiętaj, żeby zawsze uruchamiać poker roomy w wersji angielskiej. Problemy, które opisałeś, przeważnie dotyczą osób które wybrały polską wersję.

Pozdrawiam.
    • bubek90
      bubek90
      Brąz
      na forum od: 20.02.2012 Posty: 2 805
      generalnie mam podobnie juz od kilku miesiecy. Jak staty znikną to trzeba użyć opcji find table ale przy kilku stolikach to jest mega uciązliwe.