[NL2-NL16] t8s, SSS, NL10

• dabas1981
      dabas1981
      Brąz
      na forum od: 22.01.2008 Posty: 27
      Titan Limit Hold'em, $0.05/$0.10 (Titan HH Converter by Kreatief)

MP2 ($7.59)
      MP3 ($2.14)
      CO ($2.00) (Hero)
      Button ($9.85)
      SB ($1.90)
      BB ($2.68)
      UTG+1 ($6.57)
      UTG+2 ($4.31)
      MP1 ($9.40)

Preflop: Hero is CO with T:spade: , 8:spade:
      1 folds, UTG+2 calls, 2 folds, MP3 calls, Hero checks, 2 folds, BB checks,

Flop: 3:spade: , A:diamond: , 8:heart: ( 4.5BB )
      BB checks, MP3 checks, Hero bets, 1 folds, UTG+2 calls, 1 folds,

Turn: T:club: ( 8.5BB )
      Hero bets, UTG+2 raises, Hero raises All-In $1.7, UTG+2 calls,

River: 4:spade: ( 42.5BB )

Final Pot: 40.4BB

Results:
      UTG+2 has A:club: , T:heart:
      Hero has T:spade: , 8:spade:
      Outcome: UTG+2 wins 40.4BB

Pierwsze moje rozdanie na stole, jako ze siadam na CO place odrazu BB. Betujac po flopie troche naiwnie liczylem na fold pozostalych, gdybym zostal przebity napewno dalbym fold, na turnie tez chcialem grac check/fold, trafilem jednak made hand wiec 2/3 puli a pozniej all-in (wydaje mi sie ze powinienem grac all-in odrazu choc tutaj i tak by to juz nie wiele zmienilo). Jest jakis sens w tym co pisze ?? :) Caly czas myslalem ze gram przeciw top pair.
  • 3 odpowiedzi
    • toony122
      toony122
      Brąz
      na forum od: 21.11.2007 Posty: 2 911
      na flopie zgodnie ze strategia trzymasz 'trash hand' wiec grasz check/fold, ten bet jest zle zagrany,
      na turnie masz juz 2 parki wiec mozesz zagrac podbicie o 2/3 puli, ewentualnie all-in zalezy od wielkosci puli (ale jezeli nie pobijalbys na flopie nie byloby jeszcze tak duzej puli aby isc all-in)

tutaj miales pecha, ze gosc tez trafil druga pare, zdarza sie
    • Mooris
      Mooris
      Brąz
      na forum od: 04.11.2007 Posty: 15 122
      Na tym limicie im mniej kombinowania tym lepiej. Jeśli dopiero co usiadłeś do stołu najlepiej jest kliknać "wait for BB".
      Jeśli już zdecydowałeś się dać BB na flopie powinieneś grać check/fold z racji tego że trzymasz trash hand i wszedłeś z kilkoma przeciwnikami
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      w takiej sytuacji jak ty byles na flopie NIGDY nie betujemy praktycznie nie ma szans na to ze zrzucisz z reki 3 osoby, do tego na niskich limitach bardzo popularne jest ciagniecie As X przez zawodnikow!!

Jesli chodzi o turn to oczywisice zlosliwosc rzeczy martwych (standard do stracenia pelnego stacka na bss to kiedy na river wypada karta tobie dajaca kolor komus najczesciej daje full) ty dostales druga pare i ktos inny nie przeskoczysz czegos takiego, zagrales OK!! Pula nie byla jeszcze na tyle duza by walic odrazu all in!!Przebil ciebie oczywiscie all in!!

Przysiadanie sie do stolu!! W mojeje opini najbardziej ekonomicznie jest dosiadac sie na late SB albo BB ja z tych pozycji dolaczam sie odrazu do gry!! Chociaz moze na poczatku moze byc komus zal tej jednej pozycji jak sie przysiada na late ale na dluzsza mete nie ma to znaczenia!!