[PT4] Problem z backupem bazy.

• Artur90
      Artur90
      Złoto
      na forum od: 29.06.2012 Posty: 1 905
      Witam,
      zamierzam zrobić format kompa i i przydałoby się zachować bazę. Chciałem zrobić backup z poziomu PT ale wyskakuje mi błąd: Checking disk space needed for backup...ERROR - Low TEMP Volume Disk Space
      Jakieś wskazówki?

Pozdrawiam.
  • 4 odpowiedzi
    • emomaniac
      emomaniac
      Brąz
      na forum od: 11.08.2006 Posty: 2 420
      Witam

Za mało miejsca na dysku. Duża ta baza ?
    • Artur90
      Artur90
      Złoto
      No właśnie chodzi o to że mała a na dysku mam wielokrotność potrzebnego miejsca. Podpinałem również zewnętrzny ale bez skutku.
      Dodam jeszcze taki komunikat:
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 527
      Witaj Artur90,

Nieciekawie to wyląda :s_frown: Napisałeś, że podpinałeś zewnętrzny dysk, czy robiłeś coś poza tym? Samo podpięcie nowego dysku raczej nie pomoże...

Zgodnie z ostatnim komunikatem musisz mienić folder (ścieżkę) do folderu %TEMP%, ponieważ aktualny folder jest za mały. Sprawdź dokładnie wielkości bazy i wolnego miejsca.

Znalazłem taki poradnik dotyczący zmiany folderu %TEMP%:

-> How to Change Default Location of Temporary Files Folder in Vista, Windows 7, and Windows 8

Niestety nigdy nie miałem potrzeby dokonywać tej operacji więc nie wiem czy rozwiąże to Twój problem. Polecam na wszelki wypadek skopiować folder z Processed z PokerTrackera 4. Będziesz mógł na jego podstawie odtworzyć bazę danych.

PokerTracker 4 -> Configure -> Sites & Import Options -> Preferences -> Processed Files

Pozdrawiam.
    • Artur90
      Artur90
      Złoto
      Problem sam się rozwiązał nawet nie wiem co było powodem tego komunikatu. Przed sesją "a spróbuję jeszcze raz" i o dziwo poszło.
      Dzięki Skibcio za odzew :fdrink

Pozdrawiam.