[PT4] Co sie stało ?

• Nalewajka
      Nalewajka
      Brąz
      na forum od: 06.05.2013 Posty: 549
      Witam :) Jakoś od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem Pt4 , wszystko było cacy do wczorajszego dnia . Otoz zauwazylem ze nagle Pt4 (gdy gram tez rozne turki) ale głownie gdy gram te o tej samej nazwie np. 0,5$ On tap gubi mi huda i chociaz wybieram poprawne po chwili (przy wiekszej ilosci stolow +6) wiesza się. Po prostu się zacina na wiekszosci stołow przestaje zapisywac ręce i mnie wkur...

Czym jest to spowodowane ? Dwa dni temu jak grindowałem wszystko było pieknie cacy a tu nagle taka niespodzianka ?

Gdy się zawiesi jak wyzej musze go wywalic z procesów, na nowo odpalic włączyc zapisywanie rąk i po chwili jak przymuli wszystko znowu jest dobrze, ale nagle mu cos odwali i znowu sie zawiesi ... Nie umiem znalesc powodu bo wczoraj wieszał mi sie raz po 15 minutach raz po 2 godzinach :rage:
  • 8 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Witaj Nalewajka,

Jaka specyfikacja komputera? Najprawdopodobniej to on nie wyrabia i dlatego PokerTracker się zawiesza. Tak bywało w moim przypadku.

Pozdrawiam.
    • Nalewajka
      Nalewajka
      Brąz
      Windows 7 /64bitowy , Procesor AMD Athlon 64 bit 3200+ , 3 GB Ram , oraz GeForce 9600Gt . Czy ten sprzęt nie wystarczy do obsługi Pt4 oraz 9 stolikow ? Reistalke robilem tydzien temu wiec Pc czystiutki i chodzi az miło .

Ale dziwne jest rowniez to ze wczesniej 6-5-4-3 dni temu jak grałem wszystko było jak najbardziej ok . A nagle wczoraj gram i takie problemy sie pojawiają :(

Ps. Teraz odpalam i on totalnie wariuje, mam odpalone 2 stoliki a on podaje mi statystyki z wczorajszych gier, na starcie pisze mi ze mam staty 11 7 / obok graczy pokazje ze zagralem z nimi mnostwo rak a pierwszy raz ich widze , i nicki nie sa wgl z tych 2 stolow jakies s kosmosu co sie dzieje ?:O
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      PokerTracker 4 -> PlayPoker -> View Import Status. Przydałby się screen z całego tego okna, pojawiają się tam komunikaty o błędach.
    • Nalewajka
      Nalewajka
      Brąz
      Błędów jako tako nie było ale już wiem w czym tkwił problem ale nie wiem jak go rozwiązac. Otóż zauważyłem że jak wczoraj rozegrałem kilkanascie turków , a dzis rozpoczołem sesję na nowo to Pt4 w zakładce Viec Active Table widzi np. 6 turniejii ze wczoraj , i z nich wczytuje mi dane na stoliki po czym ładuje np. 7 jakie mam otwarte teraz i sie w tym mota muli Pc i waruje . Dlatego pokazuje mi statystyki z wczorajszych gier na 1$ on tapach ktore gram dzis.

Wpadłem na pomysł że wytne wszystkie ręce z folderu Betclic Pokeroomu i tak zrobiłem , gdy je wszystkie usunołem to po ponownym odpaleniu Pt4 ładnie on zauwazyl tylko te stoły przy ktorych gram dzisiaj i wszystko smiga jak należy . Jednak jak widac nie jest to rozwiązanie problemu bo na okrogło mam usuwać ręce ? Może teraz bedziesz wiedział Jak mi pomoc ? :D
    • emomaniac
      emomaniac
      Brąz
      na forum od: 11.08.2006 Posty: 2 420
      Witam

Nie chce mi się zagłębiać w temat i włączać teraz PT4 ale:

sprawdź czy jest coś w stylu adjust site import times, ewentualnie set my day start at: :
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

emomaniac to by się raczej do wykresów/raportów przydało.

Jeśli były jakieś stare rozdania w folderze z historią rozdań na Twoim poker roomie to oznacza, że PokerTracker ich nie przeniósł do folderu Processed. Po włączeniu PokerTrackera w zakładce View Import Status miałeś zapewne dużo duplikatów rozdań.

PokerTracker 4 -> Configure -> Site & Import Options -> Preferences -> musisz włączyć "Move Processed Files to:"

Pozdrawiam.
    • Nalewajka
      Nalewajka
      Brąz
      Napisane przez Skibcio
      Hej,

emomaniac to by się raczej do wykresów/raportów przydało.

Jeśli były jakieś stare rozdania w folderze z historią rozdań na Twoim poker roomie to oznacza, że PokerTracker ich nie przeniósł do folderu Processed. Po włączeniu PokerTrackera w zakładce View Import Status miałeś zapewne dużo duplikatów rozdań.

PokerTracker 4 -> Configure -> Site & Import Options -> Preferences -> musisz włączyć "Move Processed Files to:"

Pozdrawiam.

Co do duplikatów rozdań to było ich sporo a co do włączenia "Move Processed Files to:" to niestety opcja ta jest ciągle aktywna ... co teraz? :(
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Najprawdopodobniej masz wprowadzony folder Processed do listy folderów, z których PokerTracker importuje rozdania. Ostatnio dość często ten problem się pojawia.

Musiałeś przypadkiem dodać folder Processed do listy folderów z których importujesz rozdania. PokerTracker 4 -> Play Poker -> z lewej strony masz listę poker roomów. W tym przypadku ilość duplikatów rozdań może wynosić ok kilkunaście/kilkadziesiąt tysięcy.

Drugie rozwiązanie to pozwolenie PokerTrackerowi na pobranie rozdań. Po zakończonej sesji warto zostawić go włączonego co najmniej 1 minutę. Są osoby które wyłączają trackera w ostatnim rozdaniu, a wtedy rozdania mogą nie zostać przeniesione. Jednak w tym przypadku nie powinno być ich więcej niż ~1k.

Pozdrawiam.