[HM2] Problem z HH

• dzipek19922
      dzipek19922
      Brąz
      na forum od: 22.11.2010 Posty: 252
      Znowu mam problem z HM. Wszystko było dobrze, nic nie ruszałem, a dziś zauważyłem że nie mam w ogóle rąk, sątylko z tego miesiąca z kilku dni. Wczesniej było wszystko ok. Nie wiem co teraz zrobić bo jestem zielony jak na razie z tym programem. zaaktualizowalem dzisiaj HM-a, dalej bez zmian usunąlem w zakładce site setup te foldery i wgrałem na nowo ale dalej lipa. Rece sa normalnie w folderze HM/archive, ale nie wiem jak je wgrać od nowa. Jeszcze takie pytanie z ciekawości. Jakbym miałe np rece w HM z 2010 roku to jak je usunąć zeby nie zawalały niepotrzebnie miejsca?
      edit: Hud teraz w ogóle mi się nie wyświetla a site setup wyswietla sie zolty trojkat
  • 5 odpowiedzi
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Cześć dzipek1992,

odezwij się do mnie na skype (nick w sygnaturze) to Ci pomogę. Tak chyba będzie najprościej wyeliminować jakieś możliwe błędy w ustawieniach.

Pozdrawiam.
    • dzipek19922
      dzipek19922
      Brąz
      Odkopuje temat, ale teraz mam na to czas. Napisałeś zebym zgłosił sie na skype, ale spróbuję jeszcze tu na forum. To tak usunąłęm całą bazę i wgrałem ją od nowa.i pobrało ją jeszcze raz do folderu HM archive. Pobrało wszystkie turnieje i normalnie się wyświtlają ręcę w hud-ie. Problem jest taki, że jak wgrałem jeszcze raz baze to wgrało mi historię do ostatniego października, mimo że w HM archive mam gdzieś od marca turnieje. W związku z tym błędem nie mogę oglądać wykresów (włączają mi sie filtry winnings tylko z ostatnich 2 tygodni). Nie włączają mi sie w ogóle filtry ktore rozróżniają rodzaj gry czy to są MTT czy one table. ogólnie cięzko jest analizować grę. Pobrane sa wszystkie aktualziacje. Jeszcze załączam screena z tym błędem. Z zakładki reports tournaments( chodzi o tą pierwsza linijke ktora kiedys nie wystepowała)
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      Cześć,

zapis do HM2 Archive to normalna rzecz, program archiwizuje zimportowane rozdania w ten sposób. Gdy wgrywasz ręce do bazy, zapisują się one w folderze macierzystym bazy i jest to baza PostgreSQL.

Aby usunąć część rąk wejdź do Database - > Purge i wybierz okres czasu oraz inne współczynniki.

Nigdy nie importowałem rąk z HM2 Archive i przypuszczam, że w folderze tym są zapisane ręce z ograniczeniem czasowym. Jeśli są starsze niż ileś tam miesięcy to może je program usuwać.

Filtry do wykresów i reports musisz ustawiać sam. Aby to zrobić wejdź w Filters:

I dodaj interesujący Cię filtr (zaznacz i kliknij [+] )

Co do linijki z błędem, będzie trzeba wywalić te ręce. Zaznacz ją, daj PPM i delete. Ewentualnie Database->Purge i wybierz tą błędną datę.

Pozdrawiam, mam nadzieję że udało się pomóc.
    • dzipek19922
      dzipek19922
      Brąz
      Właśnie chodziło mi przede wszystkim jak wywalić naprawić tą linijke ;) Usunałem ją tak jak mi napisałeś PPM--> delete i ręce się niby usuwają, kończy sie ten proces i wczytuje ręce, niestety linijka z błędęm jest nadal ;/. Co do filtrów to wiem jak je ustawić i włączyc tylko sie nie da ich włączyć. Tak jak wysłałem tego screena, to jest zakładka tournaments i tam ma turniej do października. Chcę sobie sprawdzić np tournament winnings z poprzedniego miesiąc i nie wyskakuje nic. jedynie filtry mogę ustawić na this month, last week i one mi się poprawnie wyświetlają. Sądze że jest to spowodoawane tym błędem z pierwszej linijki, a nie wiem jak to naprawić
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      Cześć dzipek19922,

spróbuj użyć opcji purge wybierając ten rok skopany - '9999':

Jak to usuniesz, to może się naprawi. Jeśli nie, to będzie trzeba napisaćdi supportu Holdem Managera.

Pozdrawiam.