[HM2] Wersje próbne HM2 i PT4

• venigge
      venigge
      Brąz
      na forum od: 03.08.2013 Posty: 16
      Przejrzałem forum, ale nie znalazłem odpowiedzi na kilka wątpliwości. Chciałbym zakupić HM2 lub PT4. Obydwa programy mają wersje próbne. Mam zamiar z nich skorzystać, wybierając na podstawie zapoznania się z miesięcznymi próbkami. Wątpliwości:

1. Czy mogę zainstalować obydwa próbne programy jednocześnie na jednym komputerze?
      2. Jeśli jeden, to czy przed zainstalowaniem drugiego muszę ten pierwszy odinstalować?
      3. Wariant punktu 2: kończy się miesięczny okres próbny np. PT4, czy przed pobraniem wersji próbnej HM2 muszę odinstalować PT4, czy po okresie miesiąca odinstaluje się sam?

Dla komputerowców pytania mogą brzmieć naiwnie, ale przy słabej wiedzy komputerowej nie chcę popełnić niepotrzebnego błędu.
  • 5 odpowiedzi
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 895
      Cześć venigge,

Możesz mieć oba zainstalowane naraz, ale czas na próbowanie liczy się od momentu zainstalowania, więc jeżeli zainstalujesz oba jednego dnia, to za miesiąc oba triale się skończą.

Gdy najpierw zainstalujesz jeden program, a za miesiąc drugi, będziesz miał w sumie na każdy po pełne 30 dni, żeby dokładnie zapoznać się z programem i zdecydować na zakup.

Program się sam nie odinstaluje. Gdy skończy się trial, po prostu przestanie być funkcjonalny. Jeżeli nie będziesz chciał go kupić, trzeba go samodzielnie odinstalować.

Pozdrawiam
    • venigge
      venigge
      Brąz
      Dzięki, Spinek! Pytanie o jednoczesne zainstalowanie było oczywiście teoretyczne, chodziło mi o wzajemne oddziaływania na siebie tych programów. Gdybym praktycznie zainstalował dwa równolegle, sam odebrałbym sobie miesiąc ćwiczenia i użytkowania wersji próbnej.
    • krakus73
      krakus73
      Brąz
      na forum od: 06.10.2010 Posty: 595
      witam ja mam wlasnie zainstalowane dwa poniewaz pierwszego inst. hm2 zaczol sie strasznie zawieszac i mulic mi laptopa w czasie gry musialem czekac az sie sam odwiesi , moj uklad nerwowy tego niewytrzymywal wiec zainstalowalem pt4 , ten narazie smiga jak lala poniewaz wczesniej korzystalem z pt3 wiec lepiej bylo mi sie poruszac w ustawieniach ale to jest kwestia przyzwyczajenia ,
    • venigge
      venigge
      Brąz
      Zarówno PT4, jak HM2 można po zakupie zainstalować na dwóch komputerach. Instaluję na stacjonarnym i laptopie. Po roku chcę zmienić laptopa na nowszy model. Poprzedni wyrzucam, używam nowego.

Jak wygląda sprawa z instalacją na trzecim przecież komputerze?
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 895
      Napisane przez venigge
      Jak wygląda sprawa z instalacją na trzecim przecież komputerze?
      W przypadku Holdem Managera trzeba zalogować się na stronie producenta i zresetować profil. Wtedy będziesz mógł dokonać instalacji na nowym komputerze.

W przypadku PokerTrackera 4 odinstalowujesz z jednego komputera i instalujesz na drugim.

Nie ma z tym problemów i spokojnie można zmieniać/kupować komputery.

Pozdrawiam