Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] 99, Sss, Nl10

• dabas1981
      dabas1981
      Brąz
      na forum od: 22.01.2008 Posty: 27
      Titan Limit Hold'em, $0.05/$0.10 (Titan HH Converter by Kreatief)

BB ($4.95)
      UTG ($9.14)
      UTG+1 ($1.70)
      UTG+2 ($5.35)
      MP1 ($9.90)
      MP2 ($0.68)
      MP3 ($16.58)
      CO ($10.16)
      Button ($2.30) (Hero)
      SB ($2.31)

Preflop: Hero is Button with 9:spade: , 9:heart:
      UTG calls, 3 folds, MP2 calls, MP3 calls, CO calls, Hero calls, SB calls, BB checks,

Flop: K:club: , 7:heart: , 9:club: ( 7BB )
      SB checks, BB checks, UTG checks, MP2 checks, MP3 checks, CO checks, Hero bets, SB calls, 2 folds, MP2 calls, MP3 calls, 1 folds,

Turn: Q:heart: ( 23BB )
      SB checks, MP2 checks, MP3 bets, Hero raises All-In $1.8, 1 folds, MP2 raises All-In $0.18, MP3 calls,

River: A:club: ( 60.8BB )

Final Pot: 57.8BB

Results:
      MP2 has 6:spade: , 8:diamond:
      Hero has 9:spade: , 9:heart:
      MP3 has Q:spade: , J:diamond:
      Outcome: Hero wins 57.8BB

Jak do tej pory byla to reka, na ktorej ugralem najwiecej $ mimo to wydaje mi sie, ze nie zagralem najlepiej. Szczegolnie call preflop wylamuje sie z teorii sss. Nie dalem raise PF poniewaz az 4 graczy przedemna weszlo do gry wiec wolalem tanim kosztem obejrzec flopa. Co o tym sadzicie ??
  • 6 odpowiedzi
    • Mooris
      Mooris
      Brąz
      na forum od: 04.11.2007 Posty: 15 122
      Niestety na pre-flopie nie zagrales najlepiej.
      Trzymaj sie w 100% zasad SSS
      Trafiłeś ręke która w SHC jest opisana jako raise więc tak powinieneś zagrać, czyli 4BB + BB za każdego limpera czyli tutaj 8BB.
      Na flopie dostałeś made hand i teraz jeśli nikt by przed Tobą nie obstawił to zagrywasz 2/3 puli (chyba, że Twój stack jest mniejszy niż 1,5*pula, wtedy grasz all-in) jeśli natomiast ktoś z zawodników by obstawił to zagrywasz all-in

Mam nadzieje, że wytłumaczyłem :)
    • dabas1981
      dabas1981
      Brąz
      na forum od: 22.01.2008 Posty: 27
      Tak sie zastanawiam jaki jest sens wrzucania rak do oceny gdy gra sie SSS, przeciez zasady gry SSS sa proste jak konstrukcja mlotka, a kazde zagranie wymykajace sie regula jest wynikiem braku dyscypliny (tak tez bylo w tym przypadku). Jednym slowem odpowiedz na ponad 700 rak wrzuconych tutaj jest jedna i ta sama - trzymaj sie zasad, ZAWSZE!!! :)

edit: no chyba ze na wyzszych limitach gra sie troche inaczej, tego nie wiem bo jeszcze mnie tam nie bylo ;]
    • PudzeHaf
      PudzeHaf
      Brąz
      na forum od: 05.02.2008 Posty: 43
      nie lubie SSS wiec nie grywam (własciwa forma brzmi równiez grywałem)
      ale jesli chodzi o analize rozdania i podsumowanie zgadzam sie z przedmówcami >> brak dyscypliny w prowadzeniu rozgrywki prowadzi do katastrofy
      w pokerze mozna wygrywac potyczki (czytaj rozdania) ale w efekcie koncoWym ZAWSZE liczy sie wynik WOJNY (czyli twój bilans zysków i strat) :)
    • Mooris
      Mooris
      Brąz
      na forum od: 04.11.2007 Posty: 15 122
      Macie racje, że odpowiedzią jest zawsze "trzymaj się zasad", jednak podajemy zawsze też jak się powinno rozegrać dane ręce- a to pomimo panujących zasad nie zawsze jest przestrzegane. Pomaga także wyłapać błędy, których mimo tych zasad się do tej pory nie zauważało - zapytaj osób którym wrzucanie rąk pomogło :)
    • 098799
      098799
      Brąz
      na forum od: 23.07.2007 Posty: 1 245
      Original od dabas1981
      Tak sie zastanawiam jaki jest sens wrzucania rak do oceny gdy gra sie SSS, przeciez zasady gry SSS sa proste jak konstrukcja mlotka, a kazde zagranie wymykajace sie regula jest wynikiem braku dyscypliny (tak tez bylo w tym przypadku). Jednym slowem odpowiedz na ponad 700 rak wrzuconych tutaj jest jedna i ta sama - trzymaj sie zasad, ZAWSZE!!! :)

edit: no chyba ze na wyzszych limitach gra sie troche inaczej, tego nie wiem bo jeszcze mnie tam nie bylo ;]
      Rzuć okiem na angielskie forum i posty 'xylere'a - on gra sss na wyższych limitach i owszem, to już nie jest takie proste.
      Napisał też kilka artykułów usprawniających grę sss, możesz ich poszukać na forum...
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Rece na forum wrzuca sie po to aby upewnic sie ze an pewno wszystko dobrze sie zrozumialo!!

Oczywiscie tutaj nalezalo podbijac pf czesto te 4BB byly by naszym zyskiem zakladajac ze dostales sie na flopa to jak by grac??

Oczywiscie ze bet na flopie trzeba zrzucac ludzi z reki i budowac pule, a na turnie all in smialo niezaleznie co wypadlo (zamalo nam zostalo w puli)!!

Co do wyzszych limitow to jest troche zabawy, nie jest tak mechanicznie jak sie wydaje!!