[HM2] przycisk 2+2 - problem + szukanie ręki

• Siemandero
      Siemandero
      Brąz
      na forum od: 03.05.2013 Posty: 62
      Cześć.

Mam problem ze znalezieniem tajemniczego przycisku 2+2 w HM2.
      Chciałbym wrzucić rękę, jednak nie wiem jak umieścić ją z turnieju sng na forum do oceny.

Problem banalny, ale jednak problem. Oczywiście szukałem pomocy, zanim założyłem temat, i między innymi, dowiedziałem się z poniższych tematów:

HM wstawianie rozdań
      Jak umiescic reke do oceny z holdem managera
      Holdem Manager Pytanie

że mam szukać tajemniczego przycisku "2+2". NIE WIDZĘ :(
      Może jakiś screenshot byłby najlepszą opcją na wytłumaczenie.

Kończąc pisać temat, pomyślałem, że przy okazji zapytam o jeszcze jedną rzecz (żebym zaraz nie zakładał nowego) - jak w hm2 wyszukać szybko rękę, którą grałem, po jej numerze. Np hand nr XXXXXXXXXX z turnieju nr XXXXXXXXXX.

Liczę na pomoc. Z góry dzięki za odpowiedź :)
  • 4 odpowiedzi
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Siemandero Siemandero,

zajmiemy się najpierw problemem z wrzuceniem rozdania.

W zakłądce report w Holdem Manager 2 kliknij prawym przyciskiem myszy na interesujące Cię rozdanie i wybierz "View", tak jak na obrazku

Pojawi się takie okno, gdzie najpierw wybierz interesujący Cię format (można tak jak ja wybrać PokerStrategy.com) i kliknij "Copy"

Teraz pozostaje już tylko wejśc na forum PokerStrategy.com i wkleić swoje rozdanie do oceny :s_thumbsup: :s_thumbsup: :s_thumbsup:

Druga sprawa, czyli wyszukiwanie ręki.

Z tego co kojarzę to nie da się tego zrobić po numerze rozdania. Jest jednak łatwiejszy sposób.
      Podczas gry w prawym lub lewym górnym rogu stolika wyświetla Ci się takie małe okienko, w którym są informacje VPIP stolika PFR, ostatni zwyciężcy rozdania itp.
      Wystarczy, że klikniesz na nick zwycięzcy rozdania i pojawi się okienko z tym rozdaniem, tam w lewym górnym roku będzie mały kwadracik i napisane "Mark for review", wystarczy, że zaznaczysz ten kwadracik i potem w Holdem Managerze 2 w zakłądce reports klikniesz sobie "Marked Hands" i pojawią się wszystkie rozdania, jakie masz zaznaczone do analizy.

Pozdrawiam
    • Siemandero
      Siemandero
      Brąz
      Dziękuję Ci bardzo za pomoc. Problem rozwiązany.

/edit:

Jeśli już jesteśmy przy temacie wstawiania rozdań, mam szybkie następne pytanie. Żeby nie zaśmiecać forum, nie będe zakładał nowego.

Aby wstawić rozdanie na forum, muszę osiągnać srebrny status? Albo inaczej. Czy mam możliwość wstawienia rozdania do oceny w tej chwili?

Prosiłbym o krótką odpowiedź na pytanie, po czym od razu można zamknąć/usunąć temat.

Z góry dziękuję, pozdrawiam.
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Hej,

możesz wrzucić rozdanie na forum przeznaczonym do dyskusji o rozdaniach, gdzie raczej żaden trener się nim nie zajmie (za to inni użytkownicy zapewne chętnie pomogą).
      Z pierwszego postu wynika, że grasz SnG, więc podrzucam Ci link do forum dyskusji o rozdanianiach dla SnG.

Jeżeli chcesz, żeby Twoje rozdanie zostało ocenione przez profesjonalnego sędziego to musisz uzyskać status srebrny. Możesz tego dokonać poprzez grę na podpiętym pod PokerStrategy.com poker roomie (jeżeli masz problem z wyborem poker roomu to zapraszam do tego wątku - Poker room dla Ciebie). Możesz także wykupić srebrny status. Więcej informacji znajdziesz tutaj Kup punkty, aby uzyskać wyższy status.

Pozdrawiam
    • Siemandero
      Siemandero
      Brąz
      Odpowiedź, której potrzebowałem.

Wielkie dzięki za poświęcony czas. Temat wyczerpany :)