[PT4] Jak zobaczyć ręce z minionych dni?

• hakirim
      hakirim
      Brąz
      na forum od: 23.07.2013 Posty: 324
      Witam.
      Wczoraj rozegrałem parę turnieji i ja się pytam gdzie są te ręce? ?(

Wczoraj po grze bez problemu je widziałem, oglądałem itd.

A dzisiaj gdzie je znaleźć? Dodam, że tam gdzie zawsze się zapisują to zapisał się jeden tylko turniej w dodatku freeroll i nie ma z czego zaimportować. Dziwne, bo na starsach mam zrobione dobre ustawienia przez sam support. W dodatku Sidekick zebrał wszystkie ręce. Więc ja się pytam skąd on je wziął? I dlaczego nie mogę zobaczyć w PT4 innych rąk niż tylko dzisiejszych?

Uploaded with ImageShack.us

Edit: Statystyk też nie ma.
  • 6 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 605
      Witaj hakirim,

Od tego masz PokerTrackera, żebyś nie musiał męczyć się z plikami tekstowymi, one są przenoszone do folderu Processed. Tylko, że tak naprawdę nie mają już znaczenia, bo wszystko masz zapisane w bazie PostgreSQL.

PokerTracker 4 -> Veiw Stats -> zmień $ na T i będziesz miał statystyki.

W oknie PokerTrackera 4 -> Play Poker masz tylko rozdania z sesji, w której grasz.

Edit: Statystyk też nie ma.

Jakie statystyki masz na myśli?

Pozdrawiam.
    • hakirim
      hakirim
      Brąz
      Witam.
      Póki co zawieszam wątek, ponieważ jest podejrzenie, żę świadomie je usunąłem, bo bawiłęm się tym purge hands. Dopiero dzisiaj zobaczyłem co to znaczy "purge". Wczorajszą sesję już moge oglądać w "export hands" - to chyba jedyny sposób tak?
      Staty też już mam, po prostu trzeba się pozbierać w tych filtrach trochę tego jest. A na myśli miałem staty z sesji ogólne itm% roi% itd.

Pozdrawiam.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Export Hands służy do przeniesienia rozdań z bazy do plików txt... po co to robić? Szczerz powiedziawszy to korzystam z PokerTrackera już prawie 2 lata i nie wiem czy chociaż raz skorzystałem z tej opcji. Chyba, że masz coś innego na myśli.

Obejrzyj dokładnie film dotyczący PokerTrackera 4. Kilka rzeczy może teraz wyglądać trochę inaczej ale to co jest w filmie jest dalej aktualne:

-> PokerTracker 4 wprowadzenie
    • hakirim
      hakirim
      Brąz
      Ale ja nic nie eksportuję, tylko otwieram to okienko a tam mam listę turnieji i kilkam turniej i tam mam pokazane swoje ręce z niego. Inaczej nie umiem zobaczyć swoich rąk z turnieji z przed paru dni. Jeżeli da się zobaczyć te ręce inaczej to proszę powiedz mi jak.

Ja natomiast załączam screena o co mi chodzi:

Uploaded with ImageShack.us

W tym zaznaczonym polu są turnieje z których chciałęm zobaczyć ręce. Jak widać z przed paru dni. A poniżej mam listę tych rąk jak zaznaczam sobie turniej. Nic nie eksportuję, po prostu używam tej funkcji do zobaczenia ręki.

Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Jeśli chcesz możesz robić to w ten sposób. Moim zdaniem jest to trochę niewygodne rozwiązanie. Czy widziałeś już film? Jest tam bardzo dużo przydatnych informacji a trwa tylko kilkanaście minut.

Jeśli chodzi o to gdzie szukać statystyk i starych rozdań to już wcześniej podałem Ci "ścieżkę". Chyba nieuważnie czytasz moje posty :s_tongue:

Napisane przez Skibcio
      PokerTracker 4 -> Veiw Stats -> zmień $ na T i będziesz miał statystyki.

Gdy otworzysz interesujący Ciebie miesiąc, dzień i turniej będziesz miał listę rąk z danego turnieju:

Jeśli chcesz możesz filtrować rozdania w inny sposób. Trzeba troszkę poklikać, żeby poznać program.
    • hakirim
      hakirim
      Brąz
      Dzięki o to właśnie mi chodziło! Teraz już wiem gdzie szukać tych rąk.

A jeżeli chodzi o ten film to dawno z niego skorzystałem.

A jeżeli chodzi o te staty to tak owszem podałeś ale sam również nie doczytałeś, że już sobie ze statami poradziłem. =)

Dzięki za pomoc po raz któryś raz z kolei. Jesteś nieoceniony.

Pozdrawiam.