[HM2] problem techniczny z hudem

• slipknot1910
      slipknot1910
      Brąz
      na forum od: 27.11.2010 Posty: 9
      Witam.

Mam may problem z hudem, gdy gram heads-upy na starsach hud wyswietlajacy sie pod graczami pokazuje nick np. pod moim logiem wyswietla sie na hudzie nick przeciwnika,a pod moim przeciwnikiem wyswietla sie moje imie, i to samo dzieje sie z popupem, gdy najezdzam myszka na siebie pokazuje mi popup mojego przeciwnika,a gdy najezdzam na tego gracza, pokazuje mi mojego popupa, dodam ze statystyki wyswietlajace sie pod moim logiem sa prawidlowe, zauwazylem to dzis po zakupie holdem menagera 2, gdyz dzis konczyl sie terrmin wersji testowej. Czy ktos wie jak to ustawic?
  • 1 odpowiedź
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Cześć slipknot1910,

w okienku HUDa last hand winners na górze są strzałki prawo, lewo. Klikając każdą z nich przesuwasz HUDa o jedno 'oszko' Spróbuj tego.

Jeśli nie, wejdź w Holdem Managerze w Site Options -> PokerStars. Tam będziesz miał coś w stylu 'Table position' i będziesz mógł wybrać gdzie siedzisz. Wybierz w tymcelu liczbę graczy na '2'. Potem w podpowiedzi pod znaczkiem zapytania pojawi się screen po najechaniu. Wybierz tą cyfrę, przy której siedzisz i zatwierdź.
      Upewnij się, że w preferencjach PokerStars również masz ustawione miejsce siedzenia zgodne z tym w HM2.

Pozdrawiam.