[PT4] Jak ustawić stałe miejsce przy stole na WinnerPoker

• Nalewajka
      Nalewajka
      Brąz
      na forum od: 06.05.2013 Posty: 549
      Siema :) ! wczoraj zakupilem Pt4 i rozpoczynam przygode z nią , i moje pytanie . Jak ustawić stałe miejsce przy stole ? zeby to było miejsce 5 bo tak mi działą hud a na WinnerPoker na ktorym obecnie gram rzuca mnie na randomowe miejsca ... Potrzebuję to ustawic bo inaczej nie potrafie korzystac z huda bo wyswietla statystyki przy złych graczach.

Dodatkowo jak zagralem stolik cash to mi zapisywal ręce jakie rozgrywałem , a gdy teraz gram moje mtt i sng to nic nie zapisuje chociaz mam get hand while playing i nic ...

Pozdrawiam
  • 2 odpowiedzi
    • FoocuS
      FoocuS
      Brąz
      na forum od: 09.05.2011 Posty: 494
      Siema,

Na poczatku roku gralem na winner poker, obecnie tez jestem na Ipoker, ale domyslam sie, ze system jest ten sam w kazdym roomie z tej sieci. Settings-->Tabble-->Auto center, potem sprawdzasz jakie miejsce dostaniesz i dostosowujesz je w trackerze.

Jesli Ci pomoglem, moglbys dac mi feedback dotyczacy PT4, smigam na HM2 i jestem bliski zmiany.
    • Nalewajka
      Nalewajka
      Brąz
      na forum od: 06.05.2013 Posty: 549
      Dziękuje !! Jak ja to mogłem przeoczyć wydawało mi się że wszystko sprawdzilem nawet online support powiedział że nie ma auto center :ayfkm: