[HM2] problemy techniczne

• FoocuS
      FoocuS
      Brąz
      na forum od: 09.05.2011 Posty: 494
      witam wszystkich
      Jestem nie zadowolony z mojego hma mimo ze korzystam juz od ponad 1,5 roku na poczatku kupilem wersje small stakes za 25 a po przejsciu nl 25 up grade owalem. I generalnie czuje jak bym operowal na jakims prototypie. Gubi sie w obliczaniu w 3 walutach, praktycznie nie patrze na linie ev bo wykres jest jakas przypadkowa linia laczaca pkty, np nie raz mialem ev - stack off pre z AA albo set vs dwa fishe ze smieciami. Czesto mamwrazenie ze statystyki tez liczy w jakis calkowicie przypadkowy system. Wiesza sie czasami. Mam b dobry komputer 4rdzenie mysle powaznie zeby zainwestowac w pt 4 wydam 100 $ ale bedzie jakosc. Mozna to jakos naprawic ?
  • 3 odpowiedzi
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Cześć FoocuS,

podstawowe kwestie:
      - uruchamiaj poker room i Holdem Managera 2 jako administrator
      - Upewnij się, że poker room jest po angielsku i zapis historii rąk również jest po angielsku
      - W site options trackera upewnij się, że jest ustawiony odpowiedni folder z którego Holdem Manager ma pobierać ręce
      - Upewnij się, że Holdem Manager wspiera poker room na którym grasz.

Daj znać, jak to wszystko sprawdzisz.

Pozdrawiam.
    • FoocuS
      FoocuS
      Brąz
      na forum od: 09.05.2011 Posty: 494
      Nie, no takie podstawy oczywiscie sa ustawione, jak najbardziej. Bez tego wgl by nie czytalo, ale czyta wszystkie rece wyswietla hud ale zle liczy i gubi sie w rozliczeniach, pewnie nikt mi nie pomoze z tym, i mysle nad zmiana na poker tracker 4. Jakies opinie ?
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej,

niestety szperałem tu i ówdzie ale nie znalazłem satysfakcjonującego rozwiązania. Jeśli chodzi o same waluty, to upewnij się że masz prawidłowo wprowadzone kursy walut.
      Co do wykresu, nie spotkałem się z takimi problemami. Tylko w odmianie Omaha linia All-in EV może nie być super dokładna.

Opisz dokładnie co jest nie tak ze statystykami, tutaj może coś poradzimy.
      Ewentualnie polecam również forum Holdem Managera 2, dział support:
      -> Forum Holdem Manager 2

Pozdrawiam.