[HM2] re instal, license

• HelenaAM
      HelenaAM
      Brąz
      na forum od: 27.07.2012 Posty: 298
      Hej, mam problem z swoim HM nie udalo mi sie go rozwiazać i bede zmuszony zrobic re-instalacje.

Mam pytanie odnosnie licencji obecnie mam ja aktywowana na 2komputerach co musze zrobic w przypadku ponownej instalacji ? musze jakos dezaktywowac jedna z licencji i zalozyc ponownie po instalacji HM ? jak to wyglada orientuje sie ktoś ?
  • 4 odpowiedzi
    • MrBaikal
      MrBaikal
      Brąz
      na forum od: 01.10.2008 Posty: 556
      a HM masz na 2 licencje? przy instalacji się wybiera PC 1/ PC2 klucz taki sam jest w 2 wersjach więc nie ważna który komp wybierzesz jako 1 lub 2
    • HelenaAM
      HelenaAM
      Brąz
      tak mam licencję na 2 kompy, i chcę zrobić re-instal tego pierwszego chyba nie wystarczy ponownie wpisać klucza i kliknąć że to jest na komputer 1 bo wtedy można by mieć multum licencji a nie tylko ograniczenie do dwóch? :)
    • johnybravo80
      johnybravo80
      Brąz
      na forum od: 04.02.2011 Posty: 1 824
      Musisz się zalogować na stronie, na swoje konto. Potem musisz kliknąć przycisk "reset all profiles". Wtedy będzie można na nowo przypisać 2 kompy pod licencję. Najprawdopodobniej procesu rejestracji będzie trzeba ponownie dokonać na dwóch kompach. Dokładnie nie pamiętam jak to jest, ale bez problemów sobie poradziesz.

Pozdrawiam
    • HelenaAM
      HelenaAM
      Brąz
      Ok dzięki wielkie ;)