[HM2] Dodanie aliasu

• kadu2202
      kadu2202
      Złoto
      na forum od: 18.08.2010 Posty: 38
      No nie mogę sobie z tym poradzić. Poprzednio grałem na ipoker i teraz mam w bazie kilka tysięcy graczy z tej platformy i siebie samego. Jednak jakiś czas temu zacząłem grać na starsach i teraz chciałbym dodać siebie ze starsów wraz z całą bazą. Mógłbym wtedy sobie poprzeglądać to i owo, oraz rzucić okiem na wykresy. Jak to zrobić? Baze z ipoker mógłbym przy okazji usunąć bo już do niczego nie jest mi potrzebna.

Dzięki.
  • 5 odpowiedzi
    • MrBaikal
      MrBaikal
      Brąz
      na forum od: 01.10.2008 Posty: 556
      usuwanie - zakładka na górze HOME/ "Database" - purge i wybierasz to co Ci nie potrzebne limit/ room i wywalasz później restart HM

dodać alias :
      HOME/ settings i 3 zakładka nowego okna od góry później ewentualnie home/ selec player jeżeli chesz siebie jeżeli kogoś innego to inne screen name
    • kadu2202
      kadu2202
      Złoto
      Dzięki.
      Ok, więc z usunięciem niepotrzebnej bazy z ipoker sobie poradziłem. Ale to drugie już przerasta moje możliwości ;)

Otóż na pokerstars mam pokazane gdzie zapisuje mi historię turniejów:
      C:\Users\Ka\AppData\Local\PokerStars.EU\TournSummary\

w HM2 mam tą samą ściężkę

Ale jak tak patrzę w ten folder to jest podfolder "nick" pod którym gram, ale jest on pusty, a jak wiadomo z pustego to i Salomon nie naleje, więc nie mam czego wrzucić do HM no i nadal o jakichkolwiek wykresach mogę sobie jedynie pomarzyć...
      No to gdzie to się zapisuje i jak rozwiązać ten problem?
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Cześć kadu2202,

rozwiń nazwę aktualnego gracza w zakładce 'Reports'. Następnie wybierz 'Edit player aliases', bądź 'aliases' - jakoś tak.
      Teraz wpisz sobie nazwę aliasu, jaki chcesz utworzyć i dodaj nickname'y z wybranych poker roomów. Następnie zatwierdź i znowu w Reports wybierz nazwę aktualnego gracza i po rozwinięciu listy wskaż swój alias.

Pozdrawiam.
    • kadu2202
      kadu2202
      Złoto
      Wszystko pięknie ładnie i nawet wiedziałbym jak to zrobić, bo też osoba wyżej fajnie to wytłumaczyła, ale teraz nie mogę dodać swojego nickname ze starsów, gdyż nie potrafię wgrać bazy z turniejami, więc nie ma skąd tego gracza wybrać.

A co do tych turniejów to w którymś katalogu nawet znalazłem pliki z podziałem na miesiące i dni, ale w takim tekstowym pliku widzę tylko informacje z kim grałem i kto wygrał. A plików gdzie byłaby historia rozdań w poszczególnych turniejach doszukać się nie mogę.

Pomijając jeszcze to że nawet jakby się ten problem udało rozwiązać to jeszcze hud nie działa (nie wyświetla się), tylko jest informacja w języku Szekspira że czeka na ręce, ale coś długo czeka bo rozgrywam w hu powiedzmy 20-30 rąk i nadal nic się nie pokazuje. Soft jest w języku angielskim...
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Cześć,

no to spróbuj tego:

1. PokerStars-> Options-> Tournament Summary. Ustaw zapis.
      Musi być wszystko po angielsku - i soft, i rozdania.
      Jeśli nie masz tego ustawionego, to możesz czekać na rozdania do woli ;)
      2. Kolejna rzecz: Holdem Manager -> Site Options-> PokerStars. Czy ścieżka zapisu rozdań tutaj pokrywa się z rzeczywistą?
      3. Jeśli brakuje Ci jakichś historii rąk, to warto napisać do supportu PokerStars z poziomu softu -> Help. Wybierz kategorię prośby do supportu i poproś o wysłanie tych łap na maila do siebie.

Pozdrawiam i oby się udało : )