[PT3] swiezy windows a PT3

• goDrut
      goDrut
      Global
      na forum od: 16.06.2009 Posty: 2 157
      Siema. Mam pytanie. Uzywam win 8 i pt3.
      Mam 2 dyski na kompie dysk C - systemowy i dysk D na ktorym zainstalowane sa pt3 oraz pstqresql
      Chce przeinstalowac system czyli jebne formata na partycji C . Czy bede mogl odpalic bezproblemu pt3 po reinstalce ?
      Sprawdzalem foldery na dysku C i nie ma tam sladu po PT3 oraz bazie pstqresql , oprocz folderu uzytkownika pstqresql - taki uzytkownik na systemie nawet nieistnieje , wiec mamy tylko folder o takiej nazwie i pare podfolderow.
      Jak bym skopiowal to na swiezy system to ruszy PT3 z cala moja baza ?

Moze jakies inne pomysly co zrobic zeby nie wgrywac ponownie 4mln łapek :ayfkm:

edit : a moze w druga strone ??? skopiowac folder z baza ( 24 gb ) , i ponownie zainstalowac pt3 i pstqre i wkleic tylko te baze do folderu ??

sam nie wiem , ale nie chce mi sie brandzlowac 3 dni z wgrywaniem wszystkiego od poczatku ...
  • 1 odpowiedź
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 605
      Witaj goDrut,

Dysk to nie to samo co partycja. Tak dla formalności.

Użytkownik postgresql musi istnieć. Bez niego raczej nie da się uruchomić Postgrsa. Nie sprawdzałem tego jednak.

Do tego po reinstalacji systemu wątpię aby PokerTracker działał.
      Ręczne skopiowanie foldery z bazą też nie jest dobre.

Z poziomy PokerTrackera 3, wykonaj backup. Zapisz sobie gdzieś otrzymany plik i po reinstalacji systemu jeśli będą problemy z działaniem programu, zainstaluj go ponownie i importuj ten plik. Import 24GB danych trochę potrwa ale będzie na pewno szybszy niż import rozdań z plików txt. Do tego zachowasz notatki, kolory itd.

Buckup and Restore

Pozdrawiam.