[HM2] Dziwny import rąk .

• stawowylukasz
      stawowylukasz
      Brąz
      na forum od: 06.01.2011 Posty: 547
      Cześć mam problem po zrobieniu aktualizacji HM2 do wersji : 2.0.0.7956.Niby program importuje ręce ale po kliknięciu w zakładkę Reports wyskakuje duży napis: No Hands Found.Co jest ciekawe jak otworzę zakładkę :Active Session to wszystkie rozdania do 30/11/ mam do wglądu . Następny problem to popap nie wyświetla mi się na stołach na P* tylko w rogu napis że czeka na rozdanie rąk . Sprawdzałem ustawienia zapisywania rąk na P*i wszystko jest ok . Proszę o pomoc .
  • 4 odpowiedzi
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej,

nie mam rozwiązania na ten problem żeby ta wersja działała dobrze. Jest to wersja beta, więc to wszystko tłumaczy ;) . Musisz zrobić tzw. rollback do wersji wcześniejszej.
      -> Link do poprzedniej stabilnej wersji

Odinstaluj Holdem Managera i zainstaluj poprzednią wersję.

Pozdrawiam.
    • stawowylukasz
      stawowylukasz
      Brąz
      Cześć zrobiłem tak jak napisałeś i dalej jest tak samo na dole wyświetla się pasek z czerwonym "X" i napis :loading By HandMarking Turnament .A z tym od instalowaniem programu to chodzi że by go wogulę usunąć z kompa ?.
    • stawowylukasz
      stawowylukasz
      Brąz
      A jak zrobić że by program za instalować na nowo ?
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Cześć stawowylukasz,

wybacz zwłokę w odpowiedzi. Niestety miałem awarię laptopa i nie mogłem normalnie podziałać na forum.

Zrób tak:
      1. Database -> Backup. Zapisz sobie te dane z HoldemManagera, których potrzebujesz.
      2. Zainstaluj program Revo Uninstaller bądź Total Uninstall.
      3. Z pomocą jednego z nich odinstaluj Holdem Managera.
      4. Zainstaluj go na nowo.
      5. Database -> Restore. Przywróć tam swoje pliki.

Pozdrawiam.