[inne] Pt4 czy HM2 ?

• Nalewajka
      Nalewajka
      Brąz
      na forum od: 06.05.2013 Posty: 549
      Witam :] Ostatecznie dojrzałem do tego aby kupić HM2 albo PT4 bo kolejnej dzisiejszej wypłacie na skrilla 120$ wygranych :D Pytanie który bardziej polecacie ? Jest to bez roznicy czy jednak ktorych z nich ma wiecej + ? Gram MTT oraz SNG na najnizszych stawkach =)

Ps. Czy można im zapłacić ze skrilla ? Czy muszę wypłacic do banku i z banku zrobić im przelew ? Oraz czy są jakies bonusy przy kupowaniu zniżki dzięki PS ?
  • 5 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj Nalewajka,

Odpowiedź na to pytanie jest zawsze taka sama. Musisz sam wybrać który tracker jest lepszy. W obu przypadkach masz 30 dniowe wersje trialowe tych programów.

PokerTrackera 4 możesz kupić po niższej cenie za pośrednictwem PokerStrategy.com
      Zatwierdź naszą wyłączną ofertę na PokerTracker 4

Na zakup Hold'em Managera nie ma aktualnie promocji.

Jednak tak jak wcześniej wspomniałem, lepiej najpierw przetestować oba te programy, różnica w cenie nie jest duża.

Bezpośrednio za pomocą Skrilla nie możesz zapłacić za te programy, możesz jednak to zrobić za pomocą karty Skrilla jeśli takową posiadasz.

Pozdrawiam.
    • Nalewajka
      Nalewajka
      Brąz
      Może głupie Pytanie ale lepiej nie popełnić błędu :P
      Przy wyboze płatnosci kartą taką jak VIsa trzeba wpisac dane Czyli :Card Information

Niżej jest :Billing Name & Address <<--- I tu chodzi o moje dane osobowe na kogo ma być zakup tak ?:P
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Bardzo szybko dokonałeś wyboru :s_o: .

Tak jak wcześniej napisałem, nie możesz zapłacić bezpośrednio za pomocą Skrilla, bo PokerTracker powstał w firmie zarejestrowanej w USA, a tam Skrill nie działa.

Tak w tamtym miejscu musisz wpisać swoje dane. Muszą one być zgodne z tymi na karcie z której będziesz dokonywał zapłaty. Jest to wyjaśnione na dole strony w której te dane wpisujesz.

Pozdrawiam.
    • Nalewajka
      Nalewajka
      Brąz
      A jeżeli karta z której płace nie jest moja ? Chodzi o to że ktoś wykonuje mi wpłatę za program ponieważ ja nie posiadam osobiscie karty co w takim wypadku ? Mam to na płacącego a nie na siebie kupować ?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Jeśli dane te nie będą się zgadzać, to możesz być poproszony o dodatkową weryfikację. Nie wiem jak rygorystycznie jest to sprawdzane.

Jednak polecam założyć kartę na swoje dane. Przydaje się w wielu innych przypadkach. Nie musi to być karta Skrilla, równie dobrze może to być karta do konta w polskim banku.

Pozdrawiam.