[PT4] Brak HUD na ZOOM

• Jarczyk
      Jarczyk
      Brąz
      na forum od: 27.05.2012 Posty: 216
      Wgrala mi sie jakas aktualka i od tego czasu nie mam HUD na zoom, wylaczylem zapore windows i anty virka i nadal nie dziala....

"
      Invalid Zoom HUD configuration detected. Please restart PokerStars and try again.

If the problem persists please check your anti-virus and security software configuration.

For more information on configuring your anti-virus and security software for use with PokerTracker please visit PT4: Anti-Virus, Firewall, and Security Software Configuration Guide"

Ktos mial podobny problem >
  • 9 odpowiedzi
    • illegalx
      illegalx
      Brąz
      na forum od: 17.05.2010 Posty: 37
      Czesc ! Mialem ten sam problem dzisiaj , pomoglo pobranie updatu z oficjalnej stronki. Hud znowu smiga na zoomie ;)
    • Jarczyk
      Jarczyk
      Brąz
      Moglbys mi podac linka do sciagniecia bo nie moge znlesc zadnego upka tam ?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Witaj Jarczyk,

PokerTracker 4 download.

Pozdrawiam.
    • Jarczyk
      Jarczyk
      Brąz
      Dzieki myslalem ze jest jakas osobna aktualka a to wyglada jak caly program :)
    • Garggamel
      Garggamel
      Złoto
      na forum od: 13.09.2013 Posty: 735
      Napisane przez Skibcio
      Witaj Jarczyk,

PokerTracker 4 download.

Pozdrawiam.
      Czy ta aktualizacja trwa długo? (baza ok. 1500MB, mam PT4 w wersji 4.0.9.1,który śmiga bez zarzutów)
      Czy jest mi potrzebna jeśli nie korzystam z ZOOMa?
      Czy ustawienia, ogólna konfiguracja pozostaną po aktualizacji, czy trzeba na nowo sobie ustawiać PT4?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Nie ma aktulizacji jako takiej. Zawsze pobierany jest cały program i w ten sposób jest aktualizowany. Waży on kilkadziesiąt MB więc transfer tych danych nie powinien stanowić problemu.

Link który podałem jest tym samym linkiem który się wyświetla podczas uruchamiania PokerTrackera w przypadku dostępnej aktualizacji.

PokerTracker dość dobrze sobie radzi z aktualizacjami PokerStars więc nie ma krytycznej potrzeby go aktualizować. Jednak w nowych wersjach pojawiają się czasem fajne udogodnienia, np. zamykanie okna notatki za pomocą ctrl+enter, niby mały dodatek, a jak upraszcza grę.

1,5GB to jeszcze nie jest duża baza, nawet na wolnym dysku aktualizacja powinna szybko przebiec.

Pozdrawiam.
    • Garggamel
      Garggamel
      Złoto
      Dzięki za odpowiedź, a w sprawie ustawień jak sprawa wygląda:
      "Czy ustawienia, ogólna konfiguracja pozostaną po aktualizacji, czy trzeba na nowo sobie ustawiać PT4?"

A i jeszcze jedno =) . Skoro pobierany jest cały program, to czy dotychczasową wersję trzeba odinstalować przed instalacją nowej?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Wszystko działa automatycznie. Nic nie trzeba ustawiać, po aktualizacji wszystkie ustawienia są takie same jak przed aktualizacją. Starej wersji nie musisz usuwać, bo jej nie będzie. W przypadku gdy nie masz zainstalowanego PokerTrackera zostanie on zainstalowany, jeśli już go masz to zostanie zaktualizowany.

W zasadzie jest jeden przypadek, w którym może coś nie pójść. Aktualizacja bazy danych. Czasem może zostać uszkodzona, ale zdarza się to bardzo rzadko. W przeciągu roku na forum było tylko kilku użytkowników, którzy mieli ten problem.
    • Garggamel
      Garggamel
      Złoto
      Dzięki i pozdrawiam :fdrink.