[PT4] Duplicates

• dziob
      dziob
      Złoto
      na forum od: 02.08.2010 Posty: 1 181
      Witam, mam delikatny problem z PT4 odkąd wgrałem sobie bazę rąk. Mianowicie jak klikam aby importowało mi ręce najpierw ładują mi się duplicates, a dopiero później zaczyna mi importować ręce. O tyle jest to wkurzające, że te duplicates wynoszą dokładnie tyle ile rozegrałem rozdań od czasu wgrania tej bazy. Innymi słowy, z dnia na dzień jest gorzej i ładuje mi się to coraz dłużej.
  • 14 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj dziob,

Kilka razy już to wyjaśniałem, zajrzyj do tych tematów:
      Duża liczba duplicates + ograniczenie wielkości bazy
      Ta sama liczba duplicates

Jeśli to nie pomoże to daj znać.

Pozdrawiam.
    • dziob
      dziob
      Złoto
      Sorry, mogłem wyszukać tych tematów sam.
      Jest ok, odznaczyłem co trzeba i liczba duplicates się nie powiększa.

Jednak jest problem z tymi, które do tej pory się wytworzyły. Można to jakoś wykasować z tamtego folderu?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Witaj dziob,

Z którego folderu?

Jeśli rozdanie było oznaczone jako Duplicates to zostało pominięte. Przy włączaniu liczba powielonych rozdań rośnie błyskawicznie, bo są pomijane. Jak pojawią się rozdania których nie masz w bazie to licznik ten zwalnia, bo rozdania są przetwarzane. Nie musisz niczego usuwać.

Pozdrawiam.
    • dziob
      dziob
      Złoto
      W sensie stąd: PokerTracker 4\Processed, jakoś to skaskować.

Chodzi o to, że jak zaczynam importować ręcę, to wraz pt4 zaczyna od Duplicates i dopiero jak osiągnię liczbę 22k zaczyna to robić z bieżącymi rozdaniami. To co pisałem, że ta liczba już się nie powiększa, chodziło o to, że odkąd kazałeś mi odznaczyć co trzeba, te 22k już się nie powiększa codziennie o kolejne rozdania z sesji. Udało się więc zatrzymać tworzenie Duplicates, ale codziennie przed sesją i tak musi mi się najpierw załadować 22 000 Duplicates, co zajmuje mi około 10 min. Da się coś z tym zrobić?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Napisz dokładnie co zmieniłeś, bo z tego co widzę to dalej nie działa to jak powinno.
    • dziob
      dziob
      Złoto
      Po prostu odznaczyłem "Move processed files to" i tyle.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Przeczytaj jeszcze raz posty do których wysłałem Ci linka. Napisałem w nich, że musisz mieć zaznaczone "Move Processed Files To", w przeciwnym wypadku PokerTracker będzie źle działać. Musisz sprawdzić czy folder ten nie znajduje się na liście folderów do autoimportu.

Pliki txt możesz usunąć nie mają wpływu a działanie bazy. Nie polecam jednak tego robić. W przypadku uszkodzenia bazy będziesz miał duże problemy z jej odtworzeniem.

Pozdrawiam.
    • dziob
      dziob
      Złoto
      Napisane przez Skibcio
      Musisz sprawdzić czy folder ten nie znajduje się na liście folderów do autoimportu.
      Jak mogę to sprawdzić?

Pzdr.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

PokerTracjer 4 -> Play Poker -> z lewej strony masz listę poker roomów, gdy klikniesz dwa razy to otworzy się oko w którym możesz ustawić folder z którego mają być pobierane ręce dla danego poker roomu. Musisz przejrzeć listę tych poker roomów i odszukać wpis z folderem Processed.

Pozdrawiam.
    • dziob
      dziob
      Złoto
      http://scr.hu/1wsc/3rqrj
      http://scr.hu/1wsc/bcvwi

Tylko na tym roomie gram i nie widzę tutaj nic złego.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Niestety linki, które podałeś nie działają. Powinieneś sprawdzić wszystkie poker roomy. W którymś miejscu pobieranie rozdań działa w pętli, nie wiem jednak gdzie to ustawiłeś.
    • dziob
      dziob
      Złoto
      Widocznie mają jakieś problemu na SHU.

No ale sprawdziłem wszystkie pokerroomy i nigdzie nie pokrywają się te foldery. Istnieje jakaś inna opcja czemu te duplicates wciąż mi się ładują?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Dziś już mogę otworzyć Twoje linki. Widzę, że grasz w sieci Microgaming. Tam sytuacja z historią rozdań trochę różni się niż w pozostałych poker roomach, nie jest zapisywana w plikach tekstowych, tylko w bazie SQL.

Musisz wyczyścić ten plik. Instrukcja znajduje się w poniższym linku:

-> Clear Databases Now

Pozdrawiam.
    • dziob
      dziob
      Złoto
      Dziaaaaaaaaaaaaała! Dziękuję za pomoc.