[PT4] Analiza na skype

• Zorodan
      Zorodan
      Srebro
      na forum od: 29.03.2013 Posty: 498
      Cześć,
      Poszukuję jednej chętnej osoby na kilku minutową rozmowę odnośnie oprogramowania PT4. Najlepiej aby osoba grała turnieje MTT, będzie mi łatwiej wyciągnąć najpotrzebniejsze kwestie, ale nie obrażę się jeśli będę to miłośnicy cashu oraz SiTów.
      Niestety nie mam smykałki do komputerów i oprogramowań, ale łatwo przyswajam wiedzę, gdy ktoś to wytłumaczy.
      Rozmowę chciałbym przeprowadzić na skype, czas oraz termin do ustalenia.
      Prosiłbym tylko o jak najszybszą odpowiedź.
      Pozdrawiam.
  • 14 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj Zorodan,

Szkoda, że nie napisałeś o co chodzi... Większość problemów można rozwiązać przez forum. Jeśli napiszesz z czym masz problem postaram się pomóc.

Jeśli chodzi Ci o podstawy korzystania z PokerTrackera to polecam obejrzeć film instruktażowy:
      PokerTracker 4 - wprowadzenie

Pozdrawiam.
    • Zorodan
      Zorodan
      Srebro
      Z rzeczy technicznych to jedynie, czy mogę jakoś przesunąć znaczek u góry bo nie widzę wysokości potu. Druga rzecz, czy ten napis na środku jest konieczny, przez niego nie widzę zakładów. Trzecia rzecz czy tabelki mogę jakoś sam rozmieścić, bo nie widzę kart, albo stacków rywali.
      Reszta to zagadnienia taktyczne, co warto mieć, na co zwracać uwagę na początku, a na co na końcu turnieju itd.
    • doxdoxdox0
      doxdoxdox0
      Brąz
      na forum od: 18.07.2011 Posty: 585
      lewym na znaczek PT4 u gory i wybierz "unlock layout". klik-prawy przycisk myszy na wybrany element (HUD gracza) i przytrzymaj - wtedy mozesz go umiescic gdzie chcesz. tak samo ze znaczkiem PT4 (zielonym zetonem). napisu trial nie mozesz zmienic (wroci on do normalnej pozycji). jak juz ustawisz wszystko jak chcesz klikasz na zeton i wybierasz "save and lock layout". wyglad sie wtedy zapisuje (dla wszystkich stołów)
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Panele z HUD'em można też przesuwać za pomocą ctrl+lpm, jednak też trzeba będzie go zapisać tak jak napisał to doxdoxdox0.

Znak informujący o tym że masz wersję trialową zniknie gdy wykupisz licencję.

Ostatnie pytanie już nie dotyczy PokerTrackera, a strategii pokerowych. To jest zbyt rozległe zagadnienie, żeby opisać je w jednym poście. Oglądaj filmy szkoleniowe, uczęszczaj na treningi, wstawiaj rozdania do oceny. Tak w bardzo dużym skrócie :s_wink:
    • Zorodan
      Zorodan
      Srebro
      Super udało się, dzięki serdecznie:)
    • doxdoxdox0
      doxdoxdox0
      Brąz
      na forum od: 18.07.2011 Posty: 585
      a przepraszam, prawym przyciskiem sie przesuwa w HM2 :)
    • Zorodan
      Zorodan
      Srebro
      Ma ktoś pomysł, dlaczego HUD nie działa na poker770?
      Na obrazku widać, że włączyłem HUDa, w ustawieniach na roomie zaznaczyłem zapis rąk oraz ustawiłem w PT4 w liście iPoker dokładny room.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Witaj Zorodan,

Teoretycznie wszystko jest dobrze. Jakie komunikaty pojawiają się w oknie Play Poker -> View Import Status, screen całego okna PokerTrackera podczas gry byłby bardzo przydatny.

Napisałeś, że HUD się nie pojawia a czy rozdania się importują?

Pozdrawiam.
    • Zorodan
      Zorodan
      Srebro
      Z niewiadomych przyczyn wczoraj HUD nie funkcjonował, ale dzisiaj wszystko działa jak należy.
      Mam już chyba ostatnie pytanie, czy mogę analizować sobie turnieje w tym programie?
      Mam na myśli przejrzenie wszystkich rozdań z danego turnieju, jak to mają niektóre filmiki szkoleniowe?
      Z góry dziękuję za pomoc.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Oczywiście, że tak. Wystarczy, że w PokerTrackerze u samej góry zmienisz profil z cash($) na turnieje/sng(T).

Na początku trochę problematyczne może być filtrowanie mtt, ale powinieneś sobie poradzić. Jeśli jednak będziesz miał z tym problemy to chętnie pomogę.
    • Zorodan
      Zorodan
      Srebro
      Troszkę to zajęło, ale wszystko dobrze jest:)
      Mam jedno pytanie techniczne, czy mogę korzystać z oprogramowania testowego na dwóch komputerach?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Witaj Zorodan,

Licencja PokerTrackera 4 pozwala na jego instalację na dwóch komputerach. Nie wiem jak to wygląda w przypadku wersji trialowej, jeśli zainstalujesz PokerTrackeraz na drugim komputerze to raczej nic się nie stanie.

Pozdrawiam.
    • Zorodan
      Zorodan
      Srebro
      Mam nadzieję, że to już ostatnie pytanie:D
      Czy mogę w szybki sposób skopiować skonwertowaną rękę przez PT4?
      Po sesji przeglądam rozdania i chciałbym niektóre wkleić do oceny ręki, lecz gdy kopiuję tekst z dolnego lewego okienka to nie mogę go skonwertować w konwerterach dostępnych w internecie, a nie udało mi się odnaleźć innej pisemnej formy zapisu danego rozdania.
      Jak będzie trzeba to mogę zrobić skreeny.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Witaj Zorodan,

Gdy otworzysz rozdanie, wystarczy kliknąć przycisk "Copy to forum format". Rozdanie jest już skonwertowane i możesz je wkleić na forum.

Nie musisz korzystać z zewnętrznych konwerterów.

Pozdrawiam.