[HM] problem z PostgreSQL

• 7bekon7
      7bekon7
      Brąz
      na forum od: 26.08.2009 Posty: 961
      Witam.

Mam taki maly, ale bardzo pilny problem. Odpalam dzisiaj HM1 i wyskakuje mi takie cos: http://vlep.pl/fgjlce.jpg Natomiast do tej pory nie bylo najmniejszych klopotow, wczoraj gralem normalnie z HMem.

Nie przypominam sobie tez, zebym cos usuwal.

Macie moze jakies rady?? Bede bardzo wdzieczny.

Dzieki i pozdrawiam.
  • 7 odpowiedzi
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 894
      Hej 7bekon7,

I jak dajesz Connect wyskakuje jakiś błąd?

Prawdopodobnie usługa PostgreSQL się wyłączyła.

Spróbuj wejść w Start->Uruchom->services.msc (można się też tam dostać przez panel sterowania->narzędzia administracyjne->usługi) i znajdź usługę PostgreSQL Database Server i ją uruchom.

Jeżeli nie będzie się chciała uruchomić, skasuj plik postmaster.pid z folderu /Program Files/PostgreSQL/X.X/data i ponownie spróbuj ją uruchomić.

Pozdrawiam
    • 7bekon7
      7bekon7
      Brąz
      na forum od: 26.08.2009 Posty: 961
      Czesc spinek,

Bardzo dziekuje za pomoc.

Jak dawalem Connect to wyskakiwalo cos, ze nie mozna sie polaczyc. Zrobilem tak jak napisales, uruchomilem usluge PostreSQL Database i teraz dziala normalnie.

Musze jeszcze przeprosic za to, ze powielilem temat, bo potem znalazlem inny watek z tym samym problemem i tam rowniez dales skuteczne rozwiazanie. Pospieszylem sie troche z postem.

Bardzo dzieki jeszcze raz, bylo to dla mnie super wazne i pozdrawiam serdecznie. :)
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      W tym dziale jest tyle wątków, że trudno oczekiwać, żeby każdy je wszystkie przeglądał ;)

Zresztą od tego są moderatorzy, żeby w miarę możliwości udzielić pomocnej odpowiedzi.

Powodzenia w grze! :)
    • ikim82
      ikim82
      Brąz
      na forum od: 17.01.2011 Posty: 48
      Witam, mam ten sam problem http://vlep.pl/uqwf2m.png
      robiłem wszystko, jak polecałeś, ale nic to nie zmieniło.
      Czy jest jakieś inne rozwiązanie?
      Proszę o pomoc :)
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      Hej ikim82,

A działało wcześniej?
      Czy coś zmieniałeś na komputerze, instalowałeś etc.?

Pozdrawiam
    • ikim82
      ikim82
      Brąz
      na forum od: 17.01.2011 Posty: 48
      Dobra, ogarnąłem to jakoś. :)

Hud na Fostward na PP kiepsko chodzi nie nadąża za zmianą stołu i wyświetla się tylko na 1 stole, aktualizacja nie pomogła. Znacie może rozwiązanie?
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      Hej,

Pierwsza wersja Holdem Managera to w zasadzie już jest nieaktualizowane oprogramowanie. Nie wiem czy obsługuje poprawnie Fast Forward. Najlepiej dopytaj się bezpośrednio supportu ( support@holdemmanager.com )

Proponuję przesiąść się na Holdem Managera 2, do którego wydawane są na bieżąco aktualizacje.

Pozdrawiam