[PT4] Pop up - kolory

• 4greg4
      4greg4
      Brąz
      na forum od: 07.07.2010 Posty: 986
      Czy można ustawić tak kolory w popupie aby między poziomymi liniami nie było przerw ?

Chodzi mi o szare prostokąty - są między nimi przerwy. Wprawdzie można zmienić parametr Padding, ale to powoduje że jest bardzo mała przerwa między wierszami i przez to treść staje się nieczytelna. Jakieś pomysły ?
  • 4 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Witaj 4greg4,

Tak są pomysły :s_biggrin:

Teraz masz ustawiony szary kolor dla poszczególnych komórek w tabeli. Ustawiłeś je w prawym górnym rogu okna edycji popupów. Możesz zmienić je na przezroczyste ustawiając Transparent Background na True (1). Dla całego popupu ustaw kolor szary, wtedy nie będzie przerw między komórkami (2), tzn. przerwy będą ale nie będzie ich widać.

To jest screen z mojego popupu... ja potrzebowałem sytuacji odwrotnej do tej którą chcesz osiągnąć.

Pozdrawiam.
    • 4greg4
      4greg4
      Brąz
      Skibcio dzięki za pomoc, ale to rozwiązanie nie bardzo mi pasuje - chciałem mieć w popupie różnokolorowe "bloki" (w przykładzie, akurat podałem szare) :) więc Twoja metoda tutaj nie zadziała.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Coś takiego?

Ja mam to czerwone obramowanie zrobione za pomocą tła panelu, reszta to tło poszczególnych komórek... U mnie są one blisko siebie Padding: 0. Do całego popupu dodałem z prawej strony tekst " ", rozmiar czcionki tych spacji jest powiększony 10 lub 12, statystyki i tekst mają rozmiar 8. Nie podoba mi się tylko pionowe wyśrodkowanie komórek... tego nie potrafię zmienić.
    • 4greg4
      4greg4
      Brąz
      Wygląda całkiem ok - mniej więcej o coś takiego właśnie mi chodzi. Będę kombinował z parametrem Padding. Dzięki za info.