[PT3] Hud Na Linux

• 2 odpowiedzi
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Cześć,

Odpalanie przez wine powinno mieć takie same efekty jak odpalanie oryginalnie spod windowsa, więc i pozostaje zadać tradycyjne pytania :)

- czy masz najnowszą wersję PT3
      - czy room jest po angielsku
      - czy historia rozdań jest zapisywana po angielsku
      - czy rozdania w trakcie gry importują się prawidłowo, bez errorów
      - czy masz zaznaczone w zakładce Import aby HUD się uruchamiał

Pozdrawiam
    • plushack
      plushack
      Brąz
      na forum od: 10.02.2009 Posty: 894
      Witaj pixx123,

Teoretycznie Urbi ma racje, ale problem może leżeć po innej stronie. Czy w ogóle wyświetla Ci jaką kolwiek część HUD'a? Mam na myśli chociażby panel w którym możesz wybrać opcję PT3, który pojawia się na stołach?

Jeżeli nie, przyczyny musimy szukać w pluginach odpowiedzialnych za emulację grafiki, jeżeli tak problem tkwi raczej w tym co napisał Urbi.

Jeszcze dobrze byłoby wiedzieć o jakim poker roomie mowa? Czy przypadkiem nie używasz clienta linuxowego (Jak taki w ogóle istnieje gdzieś?).

edit:

Wpadłem jeszcze na pomysł, że problemem może nie być sam PT3, a postgres. Wygooglowałem taki tutorial na temat instalacji PT3+Postgresa na linuxie.

Instalacja Postgresa

Nie mam niestety UBUNTU na stacjonarce, więc nie jestem w stanie sprawdzić. Zobaczę, czy da rade odpalić to na moim netbooku, ale jest mocno crapowaty, więc może pojawić się bariera sprzętowa. Ale i tak nie sprawdzę tego wcześniej niż w czwartek.

Pozdrawiam,
      plushack