Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

pykło

• 5 odpowiedzi
    • Somebody1980
      Somebody1980
      Brąz
      na forum od: 07.01.2011 Posty: 414
      Graty za 2 FT w sesji, ale mam pytanie czy na co dzień grasz MTT o tak różnym BI?
      Hot za $0,55 i Hot za $44 to jakby wakacje na wsi porównać z wakacjami na francuskiej riwierze ;)
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Tylko nie przepij wszystkiego :D

Gratuluje jeszcze raz :sdrink
    • Drus92
      Drus92
      Srebro
      na forum od: 31.05.2010 Posty: 781
      Pewnie satki grał. Graty pozdro i zazdro :s_grin: :nh :nh
    • hustler9
      hustler9
      Brąz
      na forum od: 20.01.2012 Posty: 2 063
      Napisane przez Somebody1980
      Graty za 2 FT w sesji, ale mam pytanie czy na co dzień grasz MTT o tak różnym BI?
      Hot za $0,55 i Hot za $44 to jakby wakacje na wsi porównać z wakacjami na francuskiej riwierze ;)
      na co dzień mam wakacje na wsi, bo gram turki do 5,50, ale jak satka pyknie to gram też takie, na które rolla nie mam. w granicach rozsądku oczywiście, bo sm nie zagralbym nawet z satki ofc :)
      jeśli chodzi o grę, to jednak bardziej jestem zadowolony z hota za pół dolca, bo tam zagrałem po prostu zajebiście i miażdżyłem donczurów, chociaż przy ok. 600 left po przegranym flipie miałem 1,2bb :D
      w h44 grałem bardziej tight, bo inaczej ci kolesie by mnie wypunktowali w moment :P mniej więcej po wyeliminowaniu pyszała przy ok. 40 left byłem masakrycznie card dead, w zasadzie do samego końca, kiedy na 4bb wsunąłem A2s i nadziałem sie na TT big blinda. ogólnie fajne doświadczenie, popykać w karty z takimi kozakami jak pyszal, kajtek, rounder63 czy betudontbet :fdrink
    • Sekwi
      Sekwi
      Brąz
      na forum od: 29.08.2011 Posty: 908
      gratki, widać że masz skilla w końcu regularnie coś ugrywasz