[inne] 3b vs

• HelenaAM
      HelenaAM
      Brąz
      na forum od: 27.07.2012 Posty: 298
      Cześc,

chciałbym zapytać o statystyke 3bet vs:

mianowicie:

jesli mamy

3bet vs : 55 65 75
      EP MP CO

to oznacza ona ze jesli gracz otwiera z MP i dostaje 3bet (np z SB) to pasuje 65% czy chodzi o to ze on otwiera powiedzmu z EP i dostaje 3b od gracza siedzacego na MP to folduje 65% ? ;)
  • 3 odpowiedzi
    • KozaczenkoO
      KozaczenkoO
      Brąz
      na forum od: 05.02.2011 Posty: 101
      Siema

"3bet vs" oznacza jak często gracz siedząc np. na BTN robi 3bet vs EP/MP/LP

jeśli chciałbyś się dowiedzieć jak często ktoś pasuje na danej pozycji do 3betu to do tego jest Fold3bet after RFI < przynajmniej tak nazywa się ta statystyka w PT4
    • HelenaAM
      HelenaAM
      Brąz
      na forum od: 27.07.2012 Posty: 298
      Czyli

3b vs oznacza jak czesto dany gracz 3betuje z konkretnej pozycji?

a to co napisales konkretnie np 3b vs EP to chyba jest inna statystyka bo koles skoro ma powiedzmy 60% 3b na BU to on moze 3betowac i EP i MP itd ??

ja zawsze uwazałem ze 3b vs oznacza 3b przeciwko i np 50% przeciwko EP
    • KozaczenkoO
      KozaczenkoO
      Brąz
      na forum od: 05.02.2011 Posty: 101
      3b vs oznacza jak czesto dany gracz 3betuje z konkretnej pozycji?

oznacza jak często dany gracz 3betuje konkretną pozycję jeśli wyodrębnisz sobie tak jak w pierwszym poście 3bet vs EP/MP/LP

a to co napisales konkretnie np 3b vs EP to chyba jest inna statystyka bo koles skoro ma powiedzmy 60% 3b na BU to on moze 3betowac i EP i MP itd ??

jeśli byś miał samą statystykę 3bet to jest tak jak napisałeś

ja zawsze uwazałem ze 3b vs oznacza 3b przeciwko i np 50% przeciwko EP

tak jest

to oznacza ona ze jesli gracz otwiera z MP i dostaje 3bet (np z SB) to pasuje 65% czy chodzi o to ze on otwiera powiedzmu z EP i dostaje 3b od gracza siedzacego na MP to folduje 65% ?

chyba jestem zaspany bo nie rozumiem pierwszego posta, pytasz tam o 3bet i o fold do niego, więc "3bet vs" nic Ci nie mówi o pasowaniu do 3beta, z Twojego przykładu z pierwszego posta można by się dowiedzieć tylko tyle że gracz robi 3bet vs EP w 55% przypadków, vs MP 65%, vs LP 75% ale tego jak często gracz który otwierał spasuje do tego 3beta nie wiemy nic