Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

problem z instalacja

• 29 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Cześć,

sprawdź, czy nic nie blokuje dostępu do internetu (firewall lub program antywirusowy). SideKick wymaga połączenia z siecią.

Poza tym proszę sprawdzić, czy masz .NET Framework 2.0, ewentualnie zainstaluj na nowo. Jak nadal nic nie pomoże, daj znać.

Pozdrawiam
    • dagoberth
      dagoberth
      Brąz
      na forum od: 28.11.2008 Posty: 190
      pomogła instalascja frameworka ale przy próbie uruchomienia mam teraz tak:
    • streetballplayer
      streetballplayer
      Brąz
      na forum od: 08.01.2013 Posty: 173
      No to widzę, że nie jestem sam z tym problemem :)
    • dagoberth
      dagoberth
      Brąz
      no to jest nas dwóch
    • dagoberth
      dagoberth
      Brąz
      nikt nie wie co z tym zrobic?
    • Watroba
      Watroba
      Brąz
      na forum od: 15.02.2010 Posty: 222
      mam to samo :(
    • jeneral86
      jeneral86
      Brąz
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witajcie,

Reinstalacja nie pomogła? Mowa o odinstalowaniu SideKicka po instalacji Frameworka Microsoftu i instalacja go ponownie.

Też miałem problem i reinstalacja pomogła.

Pozdrawiam,
      jeneral86
    • Watroba
      Watroba
      Brąz
      na forum od: 15.02.2010 Posty: 222
      Napisane przez dagoberth
      pomogła instalascja frameworka ale przy próbie uruchomienia mam teraz tak:
      ale ten blad wyskakuje przed instalacja wiec nawet nie ma co odinstalowac wczesniej
    • dagoberth
      dagoberth
      Brąz
      ja po instalacji sie pokazywał odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raqz i to samo
    • jeneral86
      jeneral86
      Brąz
      Dzięki za potwierdzenie.

Napiszcie mi jeszcze proszę takie konkrety jak:

System operacyjny np. Windows 7 Pro 64bit
      Wersje Microsoft .NET Framework jakie macie zainstalowane (znajdziecie w Panel Sterowania -> Programy)

Na podstawie tych danych prześlę info do działu technicznego i postaram się dociec jak Wam pomóc.

Pozdrawiam,
      jeneral86
    • dagoberth
      dagoberth
      Brąz
      windows xp sp2 netfram2.0
    • jeneral86
      jeneral86
      Brąz
      Dziękuję za potwierdzenie - przekazałem informację do działu IT PokerStrategy.com.

Gdy tylko otrzymam odpowiedź - niezwłocznie z nią do Ciebie wrócę.

Pozdrawiam,
      jeneral86
    • jeneral86
      jeneral86
      Brąz
      Witajcie,

Otrzymałem odpowiedź od naszego działu IT.

Polecają oni dokonać dostępnych, najnowszych aktualizacji za pomocą Windows Update (Panel Sterowania -> Windows Update).

Po aktualizacji, proszę odinstalować, a następnie zainstalować najnowszą wersję SideKicka. Proces jego instalacji wyzwoli instalację koniecznej wersji Microsoft .NET Framework.

Wierzę, że to Wam pomoże.

Pozdrawiam,
      jeneral86
    • dagoberth
      dagoberth
      Brąz
      NIEWAZNE CO TUTAJ BYŁO
    • jeneral86
      jeneral86
      Brąz
      Niestety trudno mi odpowiedzieć na to pytanie. Obawiam się, że może być z tym problem.

Dodatkowo - prosiłbym nie pisać takich rzeczy na forum, gdyż nie popieramy piractwa.

Pozdrawiam,
      jeneral86
    • meteoryt
      meteoryt
      Brąz
      na forum od: 15.05.2009 Posty: 43
      A ja nadal mam z tym problem. Zaktualizowałem windows 7 64bit. Zainstalowałęm najnowsze net framework 4.5 i jak chcę uruchomić program to pojawi się logo a później znika i go nie ma.

Chciałbym go odinstalować ale nie występuje na liście programów w doda/usuń programy (ciekawe jakim cudem)

Chciałem wykonać ponowną instalację ale tym razem wyskakuje mi błąd a w szczegółach mam coś takiego:

INFORMACJE O WERSJI PLATFORMY
      Windows : 6.1.7600.0 (Win32NT)
      Common Language Runtime : 4.0.30319.18408
      System.Deployment.dll : 4.0.30319.18408 built by: FX451RTMGREL
      clr.dll : 4.0.30319.18408 built by: FX451RTMGREL
      dfdll.dll : 4.0.30319.18408 built by: FX451RTMGREL
      dfshim.dll : 4.0.31106.0 (Main.031106-0000)

ŹRÓDŁA
      Adres URL rozmieszczenia : http://sidekick.pokerstrategy.com/ApplicationServices/Apps/42/Prod/Install/PokerStrategy.com%20SideKick.application

PODSUMOWANIE BŁĘDÓW
      Poniżej znajduje się podsumowanie błędów. Szczegółowe informacje na temat tych błędów znajdują się w dalszej części dziennika.
      * Aktywacja aplikacji http://sidekick.pokerstrategy.com/ApplicationServices/Apps/42/Prod/Install/PokerStrategy.com%20SideKick.application spowodowała wyjątek. Wykryto następujące komunikaty o niepowodzeniach:
      + Odmowa dostępu do ścieżki „C:\Temp\Deployment\LMM7WN6R.W5X”.

PODSUMOWANIE NIEPOWODZEŃ TRANSAKCJI MAGAZYNOWANIA SKŁADNIKÓW
      Nie wykryto błędów transakcji.

OSTRZEŻENIA
      Podczas tej operacji nie wykryto żadnych ostrzeżeń.

STAN POSTĘPU OPERACJI
      * [2013-12-08 08:25:56] : Rozpoczęto aktywację http://sidekick.pokerstrategy.com/ApplicationServices/Apps/42/Prod/Install/PokerStrategy.com%20SideKick.application.

SZCZEGÓŁY BŁĘDÓW
      Podczas tej operacji zostały wykryte następujące błędy.
      * [2013-12-08 08:25:56] System.UnauthorizedAccessException
      - Odmowa dostępu do ścieżki „C:\Temp\Deployment\LMM7WN6R.W5X”.
      - Źródło: mscorlib
      - Ślad stosu:
      w System.IO.__Error.WinIOError(Int32 errorCode, String maybeFullPath)
      w System.IO.Directory.InternalCreateDirectory(String fullPath, String path, Object dirSecurityObj, Boolean checkHost)
      w System.IO.Directory.InternalCreateDirectoryHelper(String path, Boolean checkHost)
      w System.Deployment.Application.DownloadManager.DownloadDeploymentManifestDirectBypass(SubscriptionStore subStore, Uri& sourceUri, TempFile& tempFile, SubscriptionState& subState, IDownloadNotification notification, DownloadOptions options, ServerInformation& serverInformation)
      w System.Deployment.Application.DownloadManager.DownloadDeploymentManifestBypass(SubscriptionStore subStore, Uri& sourceUri, TempFile& tempFile, SubscriptionState& subState, IDownloadNotification notification, DownloadOptions options)
      w System.Deployment.Application.ApplicationActivator.PerformDeploymentActivation(Uri activationUri, Boolean isShortcut, String textualSubId, String deploymentProviderUrlFromExtension, BrowserSettings browserSettings, String& errorPageUrl)
      w System.Deployment.Application.ApplicationActivator.ActivateDeploymentWorker(Object state)

SZCZEGÓŁY TRANSAKCJI MAGAZYNOWANIA SKŁADNIKÓW
      Brak dostępnych informacji o transakcji.

• dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      Hej meteoryt,

w takich wypadkach zalecamy odinstalowanie .NET i zainstalowanie SideKicka. Nasz program doinstaluje taką wersję, która jest potrzebna do jego działania.

Pozdrawiam
    • meteoryt
      meteoryt
      Brąz
      na forum od: 15.05.2009 Posty: 43
      Ok zrobiłem według wskazań. Tym razem aplikacja sie zainstalowała ale jak ją próbuje włączyć to znów wyskakuje komunikat że PSC przestał działać i taka treść w szczegołach:

Pliki pomagające opisać problem:
      C:\Temp\WER4FF3.tmp.WERInternalMetadata.xml
      C:\Temp\WER7E34.tmp.appcompat.txt
      C:\Temp\WER84AB.tmp.mdmp

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
      http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
      C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      Cześć,

czy uruchamiasz program jako administrator? Czy jakiś inny program nie blokuje dostępu do internetu (firewall lub program antywirusowy)? Sprawdź i dodaj do wyjątków.

Czy całkowicie usunąłeś SideKicka z systemu (zarówno e pliku registry, jak i z twardego dysku)? Być może pozostało coś z poprzedniej wersji przed ponowną instalacją.

Pozdrawiam
    • 1
    • 2