Challenge "zbieram na pierścionek" DONE!!!!

• damniz
      damniz
      Brąz
      na forum od: 02.12.2012 Posty: 144
      Witam

Tak jak w tytule :D zbieram na pierścionek zaręczynowy dla mojej luby :s_love:
      Cel jaki sobie stawiam to 27 grudzień do tego czasu chcę ugrac 250$:f_thumbsup: , gdyż 28 w dniu jej urodzin zamierzam się oświadczyć:-)

Kiedys już miałem tutaj swój challenge:-) Bonus i udało mi sie go pozytywnie zakończyć. :fdrink

Niestety musiałem zrobic ponad pół roczną przerwę, obrona pracy magisterskiej, zmiana pracy, strata bilskiej osoby. Wszystko to zajeło mi sporo czasu na poukładanie "sesnu" życia, teraz jakos patrzę w przyszłość troszkę bardziej poztywnie.

Do zdobycia kaski bedę grał heads upy PLO 1$ oraz 2$, przy 150-200$ dolarach zamierzam dodać heds upy 5$.

Dlaczego taka odmianą wybrałem, kiedys mialem przez chwilę z tą odmianą styczność i szło mi bardzo dobrze aż do wspomnianyych sytuacji życiowych, przez które straciłem praktycznie całego rolla.

Więcej mojej "pokerowej kariery" była skupiona na odmianie rush na FTP. Grało mi się bardzo dobrze jednak wiadomo jak się skończyła przygoda z FTP.

Teraz nauczony poprzednim doświadczeniem mam nadzieje, że nie popełnie takiego błędu.

Wzorem, a zarazem inspiracją dla gier heads up PLO jest dla mnie zawodnik Kom111a

Swój challange rozpoczełem wczoraj jednak nie mogłem dodać miałem problem z netem;/,

Wczorajszy dzień zakończyłem tak jak w załączonym obrazku

dzis równiez plus szkoda początku sesji, gdzie dostawalem akcje typu set na na kolor z dupy river turn;/

Zamierzam od następnego wpisu wrzucać kilka rozdań do oceny oraz ciekawe akcje

To chyba na tyle, jeżeli czegoś nie napisałem,a macie jakieś pytania chętnie odpowiem

BR: z jakim ruszam to 50$ jednak liczę do challenge tylko sam profit :f_thumbsup:
  • 108 odpowiedzi