[HM2] export notatek i pop-upow

• dawidores
      dawidores
      Złoto
      na forum od: 13.11.2012 Posty: 143
      Witam, chce przeniesc swoja cała baze (recę, notatki, hud, pop-upy) na drugi komputer i chciałbym się dowiedziec jak exportowac to wszystko w HM2, kopiując folder HM Archive mozna tylko rece, natomiast w opcji HUD settings/HUDdesigner jest opcja exportu HUDa.
      Jak mogę zrobić takie czynności jeśli chodzi o notatki i pop-upy?

Z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam.
  • 4 odpowiedzi
    • przemek20011
      przemek20011
      Brąz
      na forum od: 27.03.2008 Posty: 1 828
      Podłączę się pod temat, ale chodzi mi o export Pop-up pomiędzi HM2 a PT4 (ponieważ pt4 nie odczytuje foprmatu zapisu z HM)

Witam, chce przeniesc swoja cała baze (recę, notatki, hud, pop-upy) na drugi komputer i chciałbym się dowiedziec jak exportowac to wszystko w HM2, kopiując folder HM Archive mozna tylko rece, natomiast w opcji HUD settings/HUDdesigner jest opcja exportu HUDa.
      Jak mogę zrobić takie czynności jeśli chodzi o notatki i pop-upy?

Z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam

Odnośnie twojego pytania to chya nie powinno być problemu jeżeli chodzi o pop-up to wejdz w HUD options>>>>export hud(wybranego pop upu)>>>> zapisz sobie na dysku i importuj w HM2 (Hud options>>>>import)
    • blahblah12
      blahblah12
      Brąz
      na forum od: 28.11.2012 Posty: 1 464
      Witaj, dawidores.

W zakładce "Home", a następnie w "Database" możesz wykonać backup.

Następnie w tym samym miejscu wykonujesz "Restore", żeby przywrócić ustawienia.

Pozdrawiam.
    • alien67
      alien67
      Brąz
      na forum od: 12.04.2010 Posty: 340
      tyle że backup nie działa, czy ktoś wie jak przekopiować notatki ?
    • alien67
      alien67
      Brąz
      na forum od: 12.04.2010 Posty: 340
      problem rozwiązany, pokręciłem dawno temu w ustawieniach strefy czasowej i miałem problemy z synchronizacją i backupem.